Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék kezdeni magammal?...

Mit tudnék kezdeni magammal? (Nagyon hosszú lesz bocsi)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és az a helyzet, hogy elég csúnya vagyok nem önsajnáltatásból vagyok itt csak tippeket szeretnek kérni.


Pattanásos nem vagyok viszont az orrom meg a homlokom tele van miteszerrel de úgy nagyon durván, a homlokomon nem látszik csak ha így végig húzom az ujjam érzem, hogy sok ilyen kis pont van. Suli kezdés előtt még majd el megyünk kozmetikushoz is de nem tudom mennyire lesz tartós.


Azzal tisztában vagyok, hogy nem szimmetrikus az emberi test de nekem eszméletlen feltűnő ez az arcomon az egész így bal oldalra megy:/ főleg a szám de azt lehet érezni is mert a bal oldalt érzem, hogy ott van fent a hegyes rész de jobb oldalt nem. Plusz még az orrom is nagy, elölről nem mert úgy még szeretem is... de oldalról csúnya.

A fejem kerek meg pufi


Tükörben átlagosnak látom magam ha jobb napjaim vannak akkor meg szépnek.

Jaj de viszont a képeken pfhuu az brutál azt nem tudom mennyire látják mások, anyum mondta először hogy oldalas a szám azt is tudom hogy nem tart szépnek. Megkérdeztem a legjobb barátnőm erről de azt mondta hogy neki eddig nem tűnt fel.


Na mindegy a légyen, hogy nagyon messze állok még az átlagostól is mert ha így meg nézek pár képet ha még akkor boldog is voltam az a képen nem látszik mert lenéző elbaszott fejem van...


Sminkelni ugye nem szeretnék annyi hogy szempilla spirált használok meg ajakcerkát hátha tűrhetőbb lesz de a szempilla spirál az ha 1 kilót teszek sem látszik (szempilla göndörítőt is használok) a cerka meg hamar le jön aztán suliba szerintem még hamarabb le fog főleg ha tesi van.


Az elfogadást már próbáltam az is max 1 hétig tart mert nem nézek annyit tükörbe .


Minden lányt szépnek tartok a maga módján mert nekik nőies az arcuk de rajtam valahogy semmi nem jön össze, örököltem apám meg anyám szépséghibáit de inkább apámra ütök.><


Szóval tippeket szeretnék kérni, esetleg arc ápolás (inkább zsíros a bőröm meg száraz is így a kettő egybe az orromnál mind2)

Vagy ennek lelki okai is lehetnek? Csak mert anyámmal élek és nincs olyan nap hogy ne terorizálna lelkileg.



2020. aug. 12. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hehe ezt bírom hogy az utolsó mondatban mellékesen megemlíted az anyai eredetű lelki terrort :D Persze, a szülők bánásmódjának meghatározó módja van minden ember életében.
2020. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja igen, gondolkodtam, hogy most oda írjam vagy ne mert, hogy ez most végül is nem az a téma.


De ha meghatározó is az gondolom nincs hatással arra hogy nyomorék a fejem

2020. aug. 12. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen. De alapvetően lehetsz bármilyen szép, ha a mentális egészséged nincs rendben, úgysem leszel boldog. Mindkettő problémával foglalkozni kell. Egyébként nem tudom...ha ennyire komoly a helyzet, a plasztikai műtéten kívül nem tudom, hogy mi más segíthetne.
2020. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutass képet (privátban akár), mert könnyen lehet hogy teljesen "normális" vagy, csak önértékelési problémáid vannak.
2020. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!