Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álmomban meghalt a párom, de...

Álmomban meghalt a párom, de miért?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy a páromnak veszekedés után írtam egy bekulos üzenetet amiben leirtam mennyire szeretem és nem akarom elvesziteni. Mert úgy össze vesztünk hogy el rohant. Viszont amikor el akarta olvasni az üzenetem hirtelen le állt a szíve, és úgy halt meg hogy úgy éltem benne hogy bántottam és veszekedtem vele.

A valóság az hogy mostanában, sűrűbben veszekszunk. És már hajnalig húzódik a veszekedés. De én tényleg nagyon szeretem és nem akarom el veszíteni. Miért almodhattam ezt? Tudom nem vagytok álom fejtok de legyszi ha valaki hasonlót álmodott írja le a tapasztalatait. Koszonom😇


2020. aug. 13. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet. :D
2020. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért álmodsz erről, mivel sokat veszekedtek, te pedig pont ettől félsz.

Valahogy rendezzétek a vitát, mert ehhez rövid az Élet, hogy ilyenek miatt haragudjatok egymásra. Nem véletlen tartja úgy a mondás: "Ne feküdj le haraggal a szívedben."

2020. aug. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!