Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért találom vonzónak, miért...

Miért találom vonzónak, miért indít be ez a gondolat? Mások is vannak így ezzel?

Figyelt kérdés
Ha arra gondolok, hogy valaki a falhoz szorítva csókolna meg. 17L

2020. aug. 19. 15:42
 1/7 anonim válasza:
92%
Mert a nők azt szeretik ha férfi a férfi és mer kezdeményezni.
2020. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond :)
2020. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sokan vannak ezzel így, teljesen normális. A férfias, erős férfiak vonzanak, nem a mai 50 kilós pávák. Zordon motoros vagyok, sok nő szinte megvetően néz rám, "szutykos, olajos, stb, barbár". Amikor meg a falhoz nyomom őket, vadabbak, mint én. :)
2020. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden nő így van összerakva. Nézz meg például romantikus regények borítóit, nem véletlenül szinte mindig egy erős férfi erősen karjában tartja a nőt.
2020. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt szeretnéd hogy valaki irányítson és jót tegyen veled mutassa meg az ismeretlen utat.

Sok nő ilyen, tapasztalat.

2020. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Én is szeretem, meg azt is ha megütnek közben. Csak a férfiak túl gyávák az utóbbihoz...
2020. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dominancia és alárendeltség. A nőket ez evolúciósan izgatja. Amúgy fal nélkül is meg lehet csinálni. ;)
2020. aug. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!