Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha meg akarok halni?

Mit tegyek ha meg akarok halni?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?? Màr nem lehet tovàbb küzdenem.

Nagyon aggodos tipus vagyok, ugy érzem hogy teher vagyok mindenkinek.

Most màr harmadjàra jelenkeztem egyetemre, de ugy érzem hogy rosszul dontottem.

Az elott, vendéglatoi foiskolàn voltam és szerettem de abba hagytam hogy egyetemre jàrjak. Nem akarok ide jàrni de lehetetlen még egy évet kihagynom. Ugy érzem, rosszul dontottem.

Anyum nagyon akarta hogy egyetemre jàrjak.


Tegnap nagyon megsértodott ràm mert mondtam neki hogy ez nem nekem valo akkor minden csunja szot hasznàlt ami létezik, mert milyen régota felbiztattam, azt mondta hogy kilép az életembol, végzett velem..


Nem birom az egészet, 20 éves vagyok és teljesen el vagyok veszve az életembe, semmi nem tart meg.


Azota nem tudok aludni éjszaka 2 orànàl tobbet, nincs étvàgyam, mi lesz velem ? Nem akarok élni, elvesztettem minden eromet, energiàt és életkedvet.


A csalàdom kivül mindenkinek mosolygok, mintha minden rendben van kozben egyszerüen mintha màr meghaltam volna lélekbol. Csak a testemet erotetem, de màr o sem birja. Fogytam, torott az arcom, pedig fiatal vagyok. Semmilyen életcélom nincs. Egyszerüen nem akarok tovàbb küzdeni, minden nap egy teher. Pedig tudom hogy szerencsés ember vagyok abbol a szempontbol, hogy nem esik ràm a bomba, de màr nem lehet igy tovàbb.


Elnézést ha hibàkkal irtam, külfoldon jàrtam iskolàban.



Csak a tisztességes vàlaszokat vàrom. 20/L


2020. aug. 25. 04:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Meg akarsz halni ? Na n3 szórakoztass! Majd 36 évesen nem lessz se párkapcsolatod se gyereked se semmi majenem hajléktalanként akkor majd elgondolkodhatsz hogy megöld magad! Mások sokknak annyuk apjuk sincs. Te meg egyetemmiatt akarsz megdögleni 20 evesen?
2020. aug. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarsz halni, meg akarsz halni. Sok ember meg akar halni a földön. NE légy öngyilkos kitudja mi lesz a jővőd örülj hogy élsz. És használd ki hogy élsz! Te az egyetem miatt akarsz meghalni és azok akkor mit szóljanak akik hajléktalanok vagy egy komoly betegségben szenvednek?
2020. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem várj egx kicsit, és meg fog történni a dolog saját magától. Mintegy 58 év múlva fog ez bekövetkezni, addig mit szeretnél csinálni?
2020. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

A nevelt lányom nagyon aljas és szemét dolgot művelt a családdal és emiatt üvöltöttem vele és péntek óta nem beszélek vele, nem köszönök neki és nem is nézek rá. Sokáig lesz még így. Amit csinált amellett nem lehet elmenni. Akarok mondani is neki valamit amiben elmondom hogy aljas és undorító amit csinált és hogy innentől nem érdekel mi van vele és hogy nem ismerjük egymást. 13 év után ez azért nem ilyen egyszerű. Nekem legalább annyira rosszul esik, és érdekel mi van vele és nem akarom h baja essen, csak mélyen érezze át amit csinált vagy legalább a következményeit.


Anyád ugyanígy van veled. Legbelül neki is fáj és ki van akadva, de attól még nagyonis törődik veled és érdekled, csak nagyon vigyáz h ezt ne lehessen látni mert haragszik. Biztosra veszem hogy az utolsó dolog ezen a földön az lenne hogy engedné hogy meghalj!

2020. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Én sem találok okokat arra, miért maradjak életben...
2020. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Életben maradni az ember saját magáért marad életben nem másokért és nem mások miatt.
2020. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
71%
Sokszor szenvdeni kell a sikerért. Sőt mindig. Lehet hogy most úgy érzed semminek sincs értelme de hidd el van! És csak azért mert most épp nem a legjobb szakaszában van az életed ne dobd el magadtól. Mindenki okkal születik. Te sem csak azért hogy a 8 milliárd mellé legyen még 1. Hidd el jobb lesz, egy idő után minden rendbe fog jönni. Ha több idő után sincs változás, keress fel orvost vagy barátokat akik támogatnak és akikre számíthatsz. De egy apróság miatt amit te nyílván nem érzel apróságnak, ne akarj öngyilkos lenni. Van rengeteg másik lehetőség. Nem kell ebbe menekülnöd. Esetleg hívj fel egy lelkisegélyt. Ez egy nagyon komoly téma.
2020. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7-es, ez egy nagyon közhelyes válasz volt!
2020. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért furcsállom, hogy egy szülő, látva, hogy gyereke örömmel végez egy főiskolát, akkor miért nem hagyja, hogy azt befejezze, és miért kényszeríti arra, hogy egy olyan egyetemre kezdjen járni, amihez annak nincs kedve. Én a helyedben ragaszkodtam volna a vendéglátóihoz, hisz nem az anyukád életéről van szó. Egy szülő ne a gyerekén keresztül akarja megvalósítani magát.
2020. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A te életed, úgy életed ahogy neked jó. (ne a hülye anyád mondja meg).
2020. aug. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!