Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha utálok...

Mit csináljak ha utálok vesztes/utolsó áldozat lenni a pc-s játékokban? Ez is a függősség jele? Sajnos úgy érzem, hogy ilyenkor lúzernek hisznek, hogy én voltam a vesztes.

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Veszteni senki sem szeret. Ha ez komolyabban nem befolyásolja az életedet - mondjuk ha nem az van mindig, hogy este tízkor elhatározod, hogy még egyet játszol, hogy ne úgy fejezd be a napot, hogy te vagy az utolsó, aztán még hajnal háromkor is ott ülsz, mert valahogy mindig vesztesz -, akkor ez nem jelent semmit.
2020. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elismerési vágy és a szégyenérzet minden emberben és minden korosztályban megvan.

Amíg erőteljesen ott van a szégyenérzet és az elismerés utáni vágy, addig mindig azok fognak téged ráncigálni - vagy legalábbis azt gondolod, hogy ők ráncigálnak -, míg hagyod.

Tudnod kell, hogy nem az a megoldás, hogy akkor nem vesztes, nem utolsó, nem első leszel, hanem az, hogy (ez nem fog tetszeni, de ez a valóság):

lejjebb adsz a büszkeségedből.

Persze, míg versengés hangulata van benned, míg ilyenekkel veszed körbe magad, addig nem fog menni.

2020. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na én pontosan ezért játszom singleplayer játékokkal. Mert ha vesztettem, akkor ráadásként még belém is rúgtak egyet. Bár én a való életet is "single player" - ben szeretem...
2020. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!