Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetséges, hogy...

Hogyan lehetséges, hogy valaki ennyire be tudja nyalni magát valakinél?

Figyelt kérdés

Már kiskoromtól nagyon jól ismerjük egymást az egyik barátommal. Annyi hülyeséget csináltunk együtt, szinte mindenhol együtt voltunk. Ő volt a legjobb barátom.

Egy éve bemutattam az uncsimnak, összebarátkoztak...most ott állunk, hogy ők olyanok, mint a tesók(mindent együtt csinálnak) engem meg néha kihívnak vagy én hívom ki őket. Most is a barátom nagyanyjának a házát fel kell újítani, de segítségnek nem engem, hanem az uncsimat hívta. Nekem nem is akarták elmondani, hogy nehogy megharagudjak.

Hát nem is kell mondanom, hogy ramatyul érzem magam és mi tagadás...féltékeny is vagyok. Ő volt a legjobb barátom, a többiek csak haverok.

Az uncsim amúgy egy-kettőre be tudja nyalni magát mindenhová. Egy kicsit kétszínű is.


2010. aug. 5. 22:09
 1/6 anonim válasza:
77%
ugraszd össze őket ugy h észre se vegyék h temiattad van
2010. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyire szemét nem vagyok. Inkább megpróbálok keresni más barátot...talán én sosem voltam a legjobb barátja.
2010. aug. 5. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyen barátnőm nekem is van. mindig én voltam a "kedvence" aztán egyszer nem volt kedvem elmenni valahová és ő rászállt az ikertesómra... nagyon féltékeny voltam rá. aztán végülis az lett a vége, hogy megunta tesómat, visszajött inkább hozzám. én úgy vagyok vele hogy ha ők így voltak boldogok hát jó. szerintem próbálj meg velük beszélni, hogy neked rossszul esik ha kihagynak a buliból pedig szívesen segítettél volna. megpróbálhatnátok ezt a 3as barátság dolgot. ha nem megy ne erőltesd. ha igaz barátod akkor megkell értenie hogy rosszul esik, ha nem érti meg akkor hagyd, majd lesz más aki értékelni fog téged. a rokonait pedig sajnos nem választhatja meg az ember. nem kell se a barátoddal se az unokatesóddal rosszba lenned egyszerűen távolodj el tőlük ha végképp menthetetlen a helyzet. lehet hogy a barátod is rájön majd magától hogy az uncsid kétszínű
2010. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez undorító! mindkettőt nagy ívben kerüld el.
2010. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
huhh mintha csak magamat látnám.Én is ugyanígy voltam,de szerencsére az én unokatesóm messzebb lakik,ezért nem tudja mindig lehívni,de amikor itt volt nálunk akk is engem le se szartak elröhögcséltek egymással mintha ott se lettem volna.Elhiheted ugyanolyan szarul esett.De ne ugraszd össze őket abból még nagyobb balhé lesz,hidd el én már kipróbáltam.
2010. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, hogy "ellopták" a legjobb barátnőimet. 3 eset lehetséges:

1. sosem voltak igazi barátok

2. megváltoztak.

Vagy a 3., hogy bennem van a hiba. Bár ez utóbbit azért kisebb esélyűnek tartom, mert azokból a csajokból és az új barátaikból ribanc lett, belőlem meg nem. Bár ettől még lehet, hogy bennem van a hiba.


Szerintem beszéld meg vele. Hozd fel a sok közös emléket. Ha nem hat rá, akkor talán nem is volt olyan igazi barát, csak olyan gyerekszinten vagy hogy is mondjam, jól el volt veled, de nem tartott a "lelki társának" (mármint baráti értelemben).

2010. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!