Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Váltsak munkahely...

Mit tegyek? Váltsak munkahelyet vagy ne?

Figyelt kérdés

Azon gondlokozom, hogy munkahelyet váltok de nem dodom hogy ez-e a helyes döntés. Jó vagyok a jelenlegi munkámban, az emberek tisztelnek és elismernek. Azonban azt hiszem a jövőm szempontjából jobb lenne ha váltanék mivel a másik helyen sokkal többet tudnék fejlődni, de nem tudom meg tudnám-e állni a helyemet és képes lennék-e ugyanazt a teljesitményt hozni. A másik helyen többet követelnek, bár a munkakör ugyanaz és erősebb, nagyobb a konkurencia. Ezen kivül ha váltok el kell költöznöm és egyedül kell élnem, valamint kevesebb szabadságom lenne. Viszont talán olyan emberekkel lennék körülvéve akik komolyan veszik a munkájukat, viszont igy érvényesülnöm is sokkal nehezebb lenne.

Talán évek múlva hasznát venném a mostani váltásnak és az általa szerzett tapasztalatoknak de ez sem biztos, talán romlana a teljesitményem és megutálnám az egészet.

Viszont igy kikerülnék egy olyan környezetből ami úgy gondolom már nem épit többé és hátrahagynék egy olyan embert akinek a jelenléte az életemben folyamatos szorongást és idegeskedést okoz.

Tényleg nem tudom mit tegyek. Ha valakinek van valamilyen tanácsa vagy volt már hasonló élethelyzetben, kérem irja meg.



2020. szept. 8. 19:35
 1/2 anonim válasza:
77%
Én úgy vagyok vele (és bárki bármit mond), hogy a biztosat a bizonytalanért én személy szerint nem adnám fel. Lehet az a hely jónak tűnik, de esetleg nem tudom van e barátod vagy barátnőd esetleg a jövőt tervezitek e. Ezek elég komoly dolgok, lehet jó munkád lenne de lehet egyedül lennél ha haza érsz a pénz nem boldogít ilyen esetben.
2020. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó ha az ember előre akar lépni meg az is fontos hogy a munkáját szeresse. Azt kéne végig gondolnod mi a célod a váltással? Élveznéd amit az új helyen fogsz csinálni vagy csak azért akarod hogy növeld az önbecsülésed vele és elmondhasd te milyen menő helyen dolgozol. Több lesz ott a fizetés és szükséged van a több pénzre? Én az a típus voltam aki hatamas lelkesedessel mindent elvallalt és a vége az lett hogy ráment a magánéletem és az egeszségem is. Sok kudarc után megtanultam hogy a munkavégzés sok idő az életemből ezért a munkát kell az igenyeimhez igazítani nem magamat a munkahelyhez és nem szabad feladni a magánéletet a munka miatt. Muszáj megtalálni az egyensúlyt. Nekem bóven eleg a 8órás munka. Már nem vállalok be többet, szerencsére megélek belőle. De ha nagyon sokat ajanlanának a plusz melóert is nemet mondanék mert többet ér a nyugalmam. 1 kellemelten ember miatt nem valtanék. Mindenhil vannak kellemetlen emberek inkább megtanulnam kezelni a szituációt. Persze ha kell nagyon a pénz akkor az az első hogy még fiatalon amíg erős vagy teremtsd meg a háttetet a későbbi nyugodt eletedhez.
2020. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!