Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ráz meg ennyire egy...

Miért ráz meg ennyire egy megerőszakolás?

Figyelt kérdés
Valamiért ez a téma amikor egy nőt megerőszakolnak engem nagyon meg tud rázni, valamikor amikor hallok ilyenről olyan szinten görcsbe rándul a gyomrom hogy az kész, de ezzel szemben egy gyilkolás vagy valami ilyesmi nem nagyon hat meg, valamiért az erőszak rosszabbnak tűnik nekem mint egy gyilkolás,miért? Ez normális? Ti mit gondoltok erről a témárol? Amúgy fiú vagyok.

2020. szept. 10. 20:57
 1/5 x0 válasza:
66%
Szerintem itt magáról az erőszakról van szó, ami lehetne rablás, kínzás is, vagy bármi: olyan fogvatartás, hogy állandóan ordít hogy segítség, elraboltak. Vagy csak hogy lefogták. Amikor valakit hátulról lelőnek, nincs ilyen. Nálam legalábbis attól hogy szex nem lesz más, én is fiú vagyok. Tartós erőszak. Én éppen ezért a pszichiátriai dolgozókat is szemrebbenés nélkül ki tudnám irtani a világból az összeset, hideg vérrel, brutálisan, meg miután megdöglött, addig rúgni továbbra is amíg el nem fáradok.
2020. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Az erőszaktevés (különösen a nemi erőszak, a verbálisat is beleértve) aljasabb, gonoszabb, megbocsáthatatlanabb az ölésnél.

Az, hogy felkavar az ilyen dolgokról szóló hír (nem sajtóra gondolok csak, személyes kapcsolatok révén hallattak is), az azt jelenti, hogy megmaradtál érző ember. Nem fásultál bele abba a szennyáradatba, ami naponta zúdul ránk.

Magamon is észre vettem, hogy míg gyerekkoromban hallottunk valami szörnyűséget, az hetekig beszédtéma volt iskolában, munkahelyen, családban. Ma ha az esti híradóban elkezdik, hogy felborult, megölte magát, lelőtték, felrobbantották, csak átkapcsolok valami másra.

Nem jól van ez így. Persze tudom, régen (öreg vagyok) azért hallottunk sokkal kevesebbet, mert volt egy tévécsatorna, 2 rádió, meg napilapok. Az elvtársakat nem szabad felzaklatni ilyenekkel, mert a cuculista erkölcsbe nem fér bele, hogy az egyik elvtárs ölje/kínozza a másikat.

2020. szept. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Engem meg pont, hogy felizgat a dolog. 18L
2020. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

En is ugyanigy vagyok vele.

Vagy mikor meghallom egy kislanyt komolyan egy kislanyt , aki azt se tudja mi tortenik megeroszakoljak.


Komolyan felfordul a gyomrom, nyilvan nem csak kislanyoknal, hanem minden egyes nonel , akivel ilyet tesznek.


Gyilkolas is meghat nyilvan, de a megeroszakolas uristen mar rosszul vagyok tole.


Nem vagy egyedul nyugi

2020. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedűl főleg ugy hogy en mar átéltem
2021. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!