Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen hobbit ajánlanátok?

Milyen hobbit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tudom magába sz*r a kérdés. Pontosítanám mit ajánlanátok egy olyan elveszett léleknek akinek most lett “szemétmentes” az élete és túl sok szabadideje maradt rágódni a múlton. Sosem volt rá normális válaszom ha megkérdezték mi a hobbim? Imádom a filmeket, sorozatokat, zenét, kirándulgatni, de ennyi. Inkább a kérdésem az, hogy mivel foglalhatnám le magam/ próbálhatnék ki új dolgokat? Ami nem a megszokott. És esetleg később annyira megszeretném, h hobbiként hívhatnám.

2020. szept. 15. 18:17
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
Én horgászni szoktam. És van egy fémdetektorom azzal járom az erdőket. Mindkettő jó hobbi.
2020. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy, kérdező?

Horgászni én is szoktam :D. A fémdetektorról meg még a mágneshorgászat ugrik be, ami ennyire izgalmasnak tűnik. Ha szeretsz kirándulni, a túrázást, vadkempingezést is ajánlanám. Esetleg bringázás, edzés, futás...

2020. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- a fémdetektorozásnak azért nézz utána kérdező, mert ott vannak buktatók... nem teljesen legális.


- kerékpározás

- fotózás

- barkácsolás (fa, fém)


de inkább több legyen és mindeig azt csináld ami épp kedvedre való.

én sokat tekerek és viszem a fotómasinámat is.

amikor meg nincs kedvem bicajozni akkor itthon megy a szerelés :D

2020. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!