Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi időt pazaroltál az...

Mennyi időt pazaroltál az életedből arra, hogy utáltad magad?

Figyelt kérdés

Én kb. 7 éves korom óta kaptam olyan visszajelzéseket a környezetemtől (szülők, tanárok,osztálytársak) amik miatt elkezdtem utálni magam, ezzel kb. 20 éves koromra sikerült megküzdenem. Ez alatt a hosszú időszak alatt voltak rövidebb szakaszok, amikor nagyon utáltam magam (az öbántalmazásásig is elmentem, testképzavarom volt), és olyan periódusok is, amikor meg tudtam békélni magammal, de aztán mindig jött valami, amitől visszazuhantam az öngyűlöletbe,most 21 vagyok, és úgy érzem ez a megbékélés végleges.

Ti nem érzitek elpazarolt időnek azt az időszakot, amit önmgatok utálásával töltöttetek, nem érzitek, hogy túl sok lehetőséget vontatok meg magatoktól emiatt?



2020. szept. 16. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Utálni sose utáltam magam, inkább csak nem találtam meg sokáig a valós énem. Kb. 22 éves koromig.
2020. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sokat. Kellett egy kis idő amíg tisztába kerültem a korlátaimmal és reálisan fel tudtam mérni hogy mit érhetek el.

El kell fogadni a hiányosságokat és büszkének lenni a pozitív tulajdonságokra!

Sok sikert!

2020. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!