Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eléggé esetlen vagyok, főleg...

Eléggé esetlen vagyok, főleg azért, mert utálom a magasságomat, 178cm vagyok lány létemre. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az esetlenség főleg abban nyilvánul meg nálam, hogy nem túl magabiztos a mozgásom, kiállásom,illetve ha elmegyünk egy buliba, akkor se érzem magam túl jól, ha táncolni kell, elég bénának érzem magam. A magasságom mellé még vékony is vagyok, és kicsit lapos is, szóval a testemmel se vagyok megelégedve. Van valami tanácsotok/tippetek hogy hogyan legyek magabiztos, és nem esetlen?

16/l



2020. szept. 19. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Én is ebbe a cipőben jártam. És talán néha még járok is. 176 cm vagyok s mindig akárhova megyek én vagyok kB a legnagyobb. Nálam a pár keresést is nagyban megnehezitette. Amit tenni lehet az az hogy elfogadod és megtanulod szeretni. Igazából sok előnye is van, rajtam nem látszanak úgy meg a kilók sem mint egy alacsony emberen.
2020. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez annyira még nem magas, hogy utáld érte magad. A kellemetlenül magas, a 185-190 cm lenne nő létedre, szerintem.

Olyan ruhákat vegyél fel, amikben kicsit kerekebbnek tűnsz, és fogadd el. Ha megtanulod szeretni magad és rájösz, hogy ez hozzád tartozik, akkor nem lesz gond. Ha lelkileg magabiztos vagy, az a testbeszédeden is meglátszik majd. Személyes véleményem szerint, az, hogy valaki magas vagy alacsony nem jelent semmit. Persze van akinek ez tetszik másnak meg az, de kb annyira lényeg, mint, hogy milyen színű a hajad. Egyaltalán nem zárja ki, hogy szép és kedves legyél.

2020. szept. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell tenni semmit, így vagy pont jó😊
2020. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Kinövöd, nyugi. Kamaszkorban mindenki átesik ezen. Egyszerűen a tested még most tanulja, hogy mettől meddig tart, hol érnek véget a kezeid, lábaid. Időbe telik, míg ezt megszokja. Nem véletlenül szerepel a szótárunkban a "lakli kamasz" fogalma.
2020. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!