Mi tenne boldoggá!?

Figyelt kérdés
De valóban boldoggá?!
2020. okt. 1. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy igazi társ. Ha nem kéne többet ismerkedni, randizni. Ha megtalálnám a "lelki társam".
2020. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Alvás
2020. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Boldogság. Ez a kifejezés szerintem minden embernek más és más fogalmat, és jelentéstartalmat hordoz. Egy ember lehet boldog attól, hogy lábra tud állni, és járni tud. Valaki lehet boldog attól, hogy gyermeke született. És igen, lehet attól is boldog valaki, hogy megtalálta az igazi lelki társát.

Konkrétan engem mi tenne valóban boldoggá? Azt hiszem, én már ilyen dolgot nem tudok írni. De ezt ne tekintsd negatívumnak, csak én már túl vagyok az innen-en, és megtapasztaltam az életben már minden jót és minden rosszat. És úgy gondolom, senki sem mondhatja el azt magáról, hogy "most valóban boldog vagyok". Ilyen ugyanis nincs, mert valami kicsi hiányérzet mindig ott lebeg. De ettől még boldogok vagyunk.

2020. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Negatívumnak tekintem, de elnézek felette.
2020. okt. 1. 14:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha biztonságban érezhetném magam - minden tekintetben - a jövőt illetően. Sokkol, hogy ebben az országban egyedül a halál az, ami biztos.
2020. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg a rendőrbiztos.
2020. okt. 1. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Meg az is biztos, hogy a "Mindenki h@lye" táblát már régen ki kellett volna helyezni.
2020. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tennél fel ilyen kérdéseket Lacika!!!
2020. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben Bél luka!
2020. okt. 1. 17:46
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Ha megszűnnék létezni.
2020. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!