Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kell tenni a változásért!?

Mit kell tenni a változásért!?

Figyelt kérdés

Nálam pozitívabb ember könnyen rá tud venni arra, ami az ő érdeke. Többször nemet mondok, de mindig övé az utolsó szó.

Az ilyen helyzetekből szeretnék profin kijönni.



2020. okt. 10. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem erre gondolsz, esetleg egy példával ha pontosítanál az jó lenne. Én nekem olyan szituáció jutott most eszembe, amikor valaki annyira pozitív, hogy úgy érzed, ezzel jót teszel, meg felvidítod, meg nem tudom. Szóval átragad rád a pozitív kisugárzása, mert annyira erős, és azt veszed észre, hogy végül is igent mondtál. Így érted?
2020. okt. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérj időt. Ha nem ad, zárkózz el! Ha ad akkor annyit követelj amennyi neked kell a logikus analízishez. Ha megadja akkor egy csatát már megnyertél és ez önbizalmat fog adni. Aztán gondold végig hogy érdekedben áll-e ez vagy ellenérdekelt vagy-e!
2020. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!