Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is ilyen bizonytalan a...

Más is ilyen bizonytalan a jövőjét illetően?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 1 szakmával, amihez ha dolgozni szeretnék szükséges, hogy idővel tovább képezzem magam. Viszont nem szeretnék ebben a szakmában maradni, csak azért választottam, mert nem gondoltam át a dolgokat, és ez volt a legkézenfekvőbb opció. Drága is lenne tovább tanulni, és az eszem sincs meg hozzá. Felsőoktatásban sem gondolkozhatok, nincs nyelvvizsgám, emelt érettségim, sem anyagi hátterem hozzá. A minimálbért fogom kapni szerintem egész életemben. Egyszerűen nem érdekel semmi.

okt. 11. 15:31
 1/6 anonim válasza:
Mi a szakmád?
okt. 11. 15:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszertári asszisztens
okt. 11. 15:46
 3/6 anonim válasza:
Azzal jól lehet keresni viszonylag.
okt. 11. 15:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vészes. De sajnos, majdnem mindenhova a szakasszisztenseket keresik. Az többet is fizet, de kell hozzá, hogy 2 évet patikában dolgozz és drága a képzés. Meg magamat ismerve, az eszem sincs meg hozzá.
okt. 11. 15:54
 5/6 anonim válasza:
Ne nézd le ennyire magad, biztos menni fog. Szülőknél lakva tudsz gyűjteni rá.
okt. 11. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyészet érdekel? Vagy akármi más?

Nem biztos h minimálbér jut neked. Szakmunkával is lehet sokat keresni.

okt. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!