Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ön hordana maszkot ha nem...

Ön hordana maszkot ha nem lenne kötelező, csak ajánlott?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 19:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
32%
Ezt kifejtenéd kérlek bővebben?
2020. okt. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
74%

Néha engem már annyira irritál, hogy a munkában is akadályoz, lemaradok (gyárban szalag mellett), hibát csinálok, ami még ingerültté is tesz, ami nem előny a gyártás során.



Amúgy meg ku...ra egészséges lehet, ha beletüsszentek, vagy köhögök egyet majd a műszak hátralévő részében azt a "levegőt" lélegzem, ami a turhámon keresztül jön...



Egyszer vonaton jártam úgy, hogy beketaknyoltam a maszkba. Azt kidobtam, majd elő a tartalékot, ami 3 perc után elszakadt. Több nem volt nálam....



Gondolkodom ezeken a textil maszkokon, de van ahol már nem fogadják el őket.

2020. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
32%
Mindenféleképpen hordanám. Az életemért, és mások életéért
2020. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
18%
10es. A koronavírus az nem egy összeesküvés elmélet. Teljesen valós. Már több mint egy millió meghalt benne. Közéjük szeretnél csatlakozni? Jó úton jársz!
2020. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
69%
14-es, gondolom fideszes vagy, és a lapos föld hívők közé tartozol. Ehhez pedig NINCS sem időm, sem kedvem. További szép napot!
2020. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
10%
Szóval mivel én védem a saját és más életét, ezért megállapítottad, hogy kire szavazok. És azt is, hogy azt hiszem, hogy lapos a föld. Elárulnád, hogy ezeket honnan találod ki? És ha nincs időd és kedved se, akkor meg miért vagy itt?
2020. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
74%

Ha már nincs sem szólásszabadság, sem normális élet a politika meg a többi hatalmaskodó miatt, legalább hadd döntsem el, hogy mivel töltöm a maradék időmet.

Én csak válaszoltam.

De tudom, ha valaki különvéleményen van, az hülye.

Senkivel nem lenne bajom, ha nem ugorna a másik torkának.

Azzal pedig SENKI nem mentett még életet, hogy maszkot viselt volna.

Sokkal többen halnak meg jelenleg is az idősek otthonában, kinyírja Őket a magány, hogy egyedül vannak 0-24-ben.

Több a pánikbeteg levegőhiány miatt.

Senki nem érzi jól magát közösségben, nem értik egymás szavát, sem a mimikákat az emberek, csak sétálgatnak egymás mellett, mint valami idomított balekok. És azok is.

Sajnálok mindenkit.

Mellesleg összekapnak ezen (is.)

Cél el van érve.

Az emberek rühellik egymást és csak dolgoznak tovább, na meg persze adóznak, több vitamint vesznek és ipari mennyiségű maszkot.

Ez nem élet.

2020. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
25%

"De tudom, ha valaki különvéleményen van, az hülye."

Nem feltétlen, de amikor mindenki szembe jön az autópályán, akkor azért el kell gondolkodni...


"Azzal pedig SENKI nem mentett még életet, hogy maszkot viselt volna."

Én egy csomó ilyenről tudok. Láttál már orvost műtét közben? Nyilván nem közelről, hanem tévében, filmen. Szerinted miért hordanak maszkot (is)?


"Sokkal többen halnak meg jelenleg is az idősek otthonában, kinyírja Őket a magány, hogy egyedül vannak 0-24-ben."

Az idősek otthona jellemzően társas hely. Csak az van egyedül, aki egyedül akar lenni. Mostanában sajnos épp a covid szövődményei miatt halnak elég sokan az otthonokban...


"Több a pánikbeteg levegőhiány miatt."

Ez hogy jön ide? Nem is értem. Arra gondolsz, hogy az emberek nem kapnak levegőt egy eü. maszk alatt és ettől pánikbetegek lesznek...? o.O


"Senki nem érzi jól magát közösségben, nem értik egymás szavát, sem a mimikákat az emberek, csak sétálgatnak egymás mellett, mint valami idomított balekok."

Ezen lehetne elmélkedni, de teljesen független a témától. Közlekedési baleset is sok van, de ugyanúgy nincs köze a kérdéshez.


"Az emberek rühellik egymást és csak dolgoznak tovább, na meg persze adóznak, több vitamint vesznek és ipari mennyiségű maszkot."

Ezt kifejtenéd kérlek? Hallottam már mástól is, de senki nem tudja elmagyarázni az összefüggést. Mitől lesz jobb a politikának attól, hogy te felhúzol egy vékony rongyot a képed elé?

2020. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
29%
A maszkkal lehet életet menteni. Egyrészt ha felveszed, akkor nem tudod elkapni. Ha nem veszel fel akkor meg elkapod, és továbbadod másnak. És csak tegnap halt meg harminc nyolc ember Magyarországon. Szóval érdemes elgondolkozni, hogy felveszünk-e maszkot
2020. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos ezt az egybiteseknek hiába magyarázod. Még ha a saját anyja haldoklik is a lélegeztetőgépen, azt mondja, nincs értelme a maszknak.
2020. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!