Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmiben sem vagyok jó,nem...

Semmiben sem vagyok jó,nem találom a helyem,mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Eddig az összes munkámat utáltam vagy iszonyú béna voltam benne. Fodrász végzettségem van, de gyakorlat híjján nem tudtam benne dolgozni illetve megélni belőle. Szerettem volna csinálni, de nincs rutinom. Azóta dolgoztam már konyhai kisegítőként,ételfutárként,diszpécserként és jelenleg call centerezek. De egy idő után mindegyiket hasztalannak érzem és elkezdem utálni. A call centert pár éve csináltam először,akkor imádtam,de csak idény jelleggel volt a másodállásom. Most mikor tönkre ment az autóm és nem tudtam futárkodni tovább (csúcs karrier tudom...utáltam is de jó volt a pénz) így vissza kényszerültem a call centerbe,kb 2 hónapja csinálom heti 40 órában,de borzasztóan kivagyok tőle, gátat érzek magamban hogy ezt csináljam. Mint egy robot kötötten darálni a szöveget,a sok lehurrogó bunkóról nem is beszélve akik fölveszik a telefont sokszor... Ebben a csodás vírusos helyzetben nem könnyű mást találni,de ahova tudtam jelentkeztem állás ügyben ma is. De kb sosem reagálnak vissza egy sima eladói állásról sem. Annó elcsesztem,nem tettem le az érettségit. 10 osztályt végeztem + 2 év fodrászat. Kicsivel később estin neki kezdtem az érettséginek de nem tudtam a munka mellett csinálni fél évnél tovább. Jelenleg ott tartok hogy szeretnék egy olyan állást találni amiben hasznomat érzem, vagy legalább jó a fizetés. Szóval valami ami motiválna. Nagyon szeretnék lakberendező lenni,de érettségi és kapcsolatok(főként seggnyalás) nélkül cseszhetem azt is. Szívesen foglalkoznék kutyákkal is,de egy tréneri álláshoz érettségi kell,kutyakozmetikusok dögivel dőlnek az iskolákból túltelített,kutyapanzióhoz pedig rengeteg pénz kellene. Gondolkoztam a lehetőségeimhez mérten is,a legjobban tetsző a járműfényezői szakma lenne,kreativitást is igényel,a magam ura is lennék részben és gyönyörködhetnék a munkám eredményében,de az 2 év csak a suliban+mire megfelelő tapasztalatom lesz és "hírnevem"/ vendégköröm. Szeretném megtalálni a hivatásom,de türelmetlen is vagyok. Meg hát jól el is csesztem az érettségi nem letételével. Ti mit kezdenétek a helyemben? Úgy érzem kiégtem és semmire nem vagyok jó. Családot is szeretnék,de előbb önmagamat szeretném megtalálni. Szerencsére a párom legalább meg van már a családalapításhoz,de szeretnénk előteremteni az alapokat,de ilyen munkákból nem fog menni. Rühellem a jelenlegi életem. Kérlek adjatok normális tanácsot!

28/N



2020. okt. 28. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia. Először is érettségizz. Ha tetszik, ha nem, azt mindenáron végezd el. Ha meglesz, mert meglesz(akarni fogod), utána könnyebb...hogy miért? Mert addig is el vagy foglalva, és új ismerőseid lesznek.


Amúgy mintha magammal találkoztam volna az írásodban.

Nem vagy egyedül, csak azt hiszed.


Légy kemény, és járj utána, hogy tudnál érettségizni, hányosztálytt kell még kijárnod.


Ne add fel! Sok sikert, legyen szerencséd.

2020. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2020. okt. 29. 08:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!