Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megéri bosszút állni? Ti...

Megéri bosszút állni? Ti szoktatok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem
2020. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem éri, de néha jól esik.
2020. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Akit kielégít, annak megéri.
2020. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
engem az nem vígasztal, nem érdekel, hogy a másiknak milyen, az számít, hogy nekem rossz. És attól, hogy másnak is rossz, attól nekem mért lenne jobb?
2020. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
A négyesnek igaza van. Ha velem kics.sztek én nem fogok vele majd más megteszi helyettem de inkább túl lépek rajta és nem ölök bele plusz energiát. Nem érdemli meg plusz nem alacsonyodok le rosszindulatú emberek szintjére
2020. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%
Szerintem, ez attól függ hogy kin. Egy tanáron, vagy egy szenilis öreg nénin nyilván senki nem fog, de ha egy beképzelt emberről van szó, akinek egyébként nincs mit felmutatnia, azon már szerintem el kell gondolkodni.
2020. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
80%

Nem vagyok bosszúálló típusú ember, de van, amikor az illető zaklató is tanul belőle, és én is elégedett lehetek, hogy mindenki megfizet a bűneiért. Mondok egy példát: alsóban a tanárok, és a diákok is zaklattak. A bosszúm az volt, hogy elhúztam egy elit nyolcosztályos gimnáziumba, és átküldtem a volt osztályfőnökömnek az összes versenyeredményemet. Köztük azt is, ahol a kis kedvencének 120 pontja lett, nekem még 150. Ezt leginkább azért, mert állandóan sügérnek, meg észkombájnnak nevezték, és az intellektuális képességeimre tettek megjegyzéseket, és évekig önbizalom hiányos voltam emiatt. (A pláne az az, hogy 140 felett van az IQ-m. Nyilván csak egy szám, de azért jól esik, hogy több vagyok annál, mint aminek tartottak)

Magánéleti téren is rendben vagyok, vannak barátaim, és többségben kijövök az osztálytársakkal/tanárokkal. Az, hogy boldog vagyok, az nagyobb bosszú, minta egy sötét sikátorban elkapnám őket. Meg persze a boldogság teljesen legális.

2021. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!