Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alvásparalízisem volt?

Alvásparalízisem volt?

Figyelt kérdés

Múlt éjjel amikor épphogy elaludtam, egyszercsak felébredtem. Nem tudtam megmozdulni, a fejem iszonyatosan lüktetett, csengett a fülem. Mindez kb. 10-20 másodpercig tartott, azután minden rendben volt. Az egészben az volt a furcsa, hogy teljesen a tudatomnál voltam, egyszerűen csak le voltam bénulva, valamint egyáltalán nem éreztem senkinek a jelenlétét a szobában, félelmet sem éreztem.


Én tudom, hogy mi az az alvásparalízis, de a bénultságon kívül semmit nem tapasztaltam abból, amit erről a jelenségről állítanak. Szerintetek ez alvásparalízis volt? Ha nem akkor mi történt?



2020. nov. 6. 22:19
 1/6 anonim válasza:
28%

Ez alvás paralízis. Sajnos hogy nem érzed az entitást a szobában, attól még az. És ha többször lesz, konkrétan érezni fogod, mert kinyílik rá a tudatod/tudatosságod.


Ez volt az első alkalom?


Buddhisták egyébként Bardonak nevezik. Ez egy energia vagy szellem burok, ami itt ragad két világ között, elmenni nem tud, itt pedig már nem ölt fizikai testet. Azért zsibbadsz és nem tudsz megmozdulni, mert energiát akar nyerni. Sajnos nem veszélytelen. Viszont általában nem sikerül “neki” amit akar, mármint konkrétan energiát nyerni.

2020. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, ez volt az első "élményem".
2020. nov. 6. 23:28
 3/6 anonim válasza:
Az emberek nagy többségének egyszer az életében van ilyen tapasztalta. Ha szerencséd van, nem lesz több.
2020. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Az 1-es által írt hülyeségeket ne vedd komolyan. Ez valóban alvásparalízis, de bármilyen ijesztő, nem lesz bajod tőle, és szellemek természetesen nem léteznek.
2020. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem olyankor van alvásparalízisem, amikor napközben szunyázok egyet és ha épp nem akkor, akkor éjszaka. Egyszerűen borzasztó élmény, pedig fizikai képtelenség, hogy bajom származzon belőle,még is rossz érzés.
2020. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem rengetegszer van, és mindig rettegek, hogy örökké úgy maradok! :( Hogy kívülről csak azt hiszik végig, hogy mélyen alszom, vagy netán meghaltam és élve eltemetnek akár, és fogalmuk sincs mi van velem, de én nem tudok nekik szólni! Milyen lehetek kívülről egyáltalán?

Halálfélelmem van konkrétan olyankor! :(

2020. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!