Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az én problémám?

Mi lehet az én problémám?

Figyelt kérdés
Amikor emberek közé megyek idegennek érzem magamat köztük, nem értem meg az érzéseiket és nem tudok bánni velük. Ami belőlük heves reakciókat vállt ki az belőlem semmit vagy csak egy enyhét. Nem tudom mi esik jól a másiknak, hogy mitől szeretne meg mert ha engem megdicsérnek hogy "jól nézel ki" az van hogy jó érzés de nem mindegy mitől szóval lehet valakitől jó valakitől nem, meg az emberek a jót nem mutatják ki annyira mint a rosszat. Nem nagyon tudok kapcsolatokat kialakítani mert nem érzem a kötődést mások iránt, nem tudom kit mi tesz boldoggá vagy mi dühíti fel vagy szomorítja el. 20/f
2020. nov. 7. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a neked megfelelő társaságot keresed. Nehéz megtalálni a hozzád passzoló embereket, de nem lehetetlen.
2020. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Általában nem érzem jól magamat társaságban, hosszú ideig baráttal sem 1 napot max pár órát eltölteni még oké ha olyan de többet ne.
2020. nov. 7. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!