Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám meghánytatni magam?

Hogyan tudnám meghánytatni magam?

Figyelt kérdés

Már vagy 5 éve nem tudok hányni és ha rosszul is vagyok akkor is csak öklendezek tőle, ami nagyon zavaró.

Orvosnál már voltam de semmi használhatót nem mondott. Próbáltam már a sós kávét, mustáros langyosvizet, lenyulni a torkomon de semmi.


2020. nov. 7. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
mért akarsz hányni? Most is rosszul vagy?
2020. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

"Orvosnál már voltam de semmi használhatót nem mondott"

Még egy ilyen kamut...

Ki menne orvoshoz azért mert nem tud hányni?

2020. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olvass egy kis gyakorit, vagy politikát bárhol - hamar megjön a várt esemény
2020. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudok. És én veled ellentétben csak akkor próbáltam amikor valóban rosszul voltam. De úgy látszik nem megy mindenkinek.
2020. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig az nem jó dolog, ha valaki nem tud hányni.

Bármikor szükség lehet rá. Akár, ha több alkoholt sikerül innod, vagy ha rossz kaját eszel.

Ha rosszul vagyok, muszáj hánynom, és csak utána leszek jobban. Bár elég hihetetlen, hogy semmitől nem tudsz...

2020. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még életemben nem hánytam soha.

Nem is vagyok rosszul semmitől.


Legvégső esetben, például mérgezésnél kórházban ki tudják mosni a gyomrunkat, ha kell.

2020. nov. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyál. (Nem alkoholt)
2020. nov. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!