Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Francia Idegenlégió vagy MH...

Francia Idegenlégió vagy MH 59 Szentgyörgyi Dezső Repülőbázis?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Tudom rossz kezdés, ha màr egy ember nem biztos két választási lehetőség közt. Viszont nagyon nehéz döntés, nyilvan barátokat, családot nem kérdezek ilyenekről mert ők nem őszintén válaszolnak! A helyzet az az hogy 2 éve vadászrepülő fanatista vagyok, minden vadászgépet ismerek, köszönhetően a DCS virtuális szimulátornak és a lelkes utánajárásaimnak.. ez szép és jó csak kicsit átgondoltam a dolgot, a helyzet az hogy angolból nem vsgyok olyan jo, illetve szükséges felsőoktatási végzettség és egyebek, ami ha kitartó és szorgalmas vagyok sikerülhet de ki tudja hogy az egészségügyin átengednek, ki tudja hogy Canadába nem szűrnek ki.. viszont 1 éve komolyabban el kezdett érdekelni a legió is, maga az egész eszmei értéke, nem az hogy francia zsoldos vagyok.. így nem tudom, vagy fektessek bele időt,pénzt az igazi álmomba amiben sok a kockázta vagy küzdjek egy másik, kissé elérhetőbb álomért.. szerintetek?

2020. nov. 10. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Hany eves vagy, 12? Nyugi, mire felnosz es elkezdhetsz ezeken komolyan gondolkozni, rajossz mekkora hulyeseg.
2020. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok!😃 Elég komolyan gondolkozom rajta már megbocsáss.. de köszi a válaszod!
2020. nov. 10. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy angolból, még magyarból sem vagy jó.
2020. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem baj, hogy rossz az angolod, a francia idegenlégióban ugy is franciául kell tudni … de ne felj, biztos megtanitanak. Amúgy oda azert szokas menni, hogy elfelejtsek a kisebb-nagyobb ugyeidet es ha leszerelsz uj személyazonossággal uj eletet kezdhetsz. Ennyi az egésznek a romantikaja.
2020. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaidat! Nem tudom mire vélni ezt a hangulatingadozást :D
2020. nov. 11. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sportoltál valaha és van valami apró sérülés a gerinceden akkor kiszórnak reporvosin. Civilben is tudsz repülni. Én a légiót választanám.
2020. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos addig nem tudom meg amíg nincs alkalmassági orvosi... aztán ha meg megfeleltem volna, bánhatom hogy nem próbáltam meg.. de köszi a válaszod!!
2020. nov. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!