Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kontrolláljam ezeket?

Hogyan kontrolláljam ezeket?

Figyelt kérdés

Volt egy komolyabb műtétem,ami miatt lett egy 20cm-es heg a hasamtól az ágyékom tetejéig és emiatt is rosszul érzem magam,de tudom,hogy hálásnak kellene lennem,hogy most már egészséges vagyok.

Nem tudok enni 4 napja,mert folyton az jut eszembe mennyire kövér vagyok.

Utálok tükörbe nézni és az összes ismerősömmel,családtagommal,barátaimmal bunkó vagyok,így legtöbbször el is küldöm őket,hogy hagyjanak.

Egyetemre járok,de nem tudok koncentrálni a feladataimra,mert folyton ilyeneken kattogok és,hogy a barátom biztosan meg fog csalni,mert undorítóan nézek ki.

Szeretnék újra enni és jókedvű lenni,mert úgy érzem mindenkitől eltávolodok és a legjobb dolog a napomban,hogy végre vége van és aludhatok.



2020. nov. 12. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hány centi vagy és hány kg? Fiú/lány?
2020. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt a műtét? Ha friss ez a dolog, lehet annak a hatása. Gondolom a kövérség nem újkeletű, vagy nem is vagy az?
2020. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

173cm és 65kg

Az első műtét júliusban,ott vakbelet szedtek ki,

Második műtét augusztusban,ott a vastagbelem egy részét daganat miatt és a petefészkemet,mert elhalt.

2020. nov. 12. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A súlyod teljesen normális. A műtétek viszont biztos rengeteg feszültséggel jártak, ráadásul a heg friss, a hasad pár hónap múlva már egész szép lesz. Kezdj el enni, sok zöldséget, húst, gyümölcsöket, a súlyodnak is jót tesz, a gyógyulást is meggyorsítja. Pszichológus nem ártana, ha nem tudsz/akarsz a környezetedtől segítséget kérni.
2020. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha túlélték volna egy rosszindulatú daganatos műtétet én rohadtul nem gondolkoznék azon, hogy van rajtam 1-2 kiló felesleg.

Amúgyis mit gondolsz mennyi kg-nak kellene lenned? 40? Vagy netán 35? Ne internetezz/instagrammoz olyan sokat, mert az ott lévő csontok, amiket valaki "nőisenek" hív azt az érzést keltik benned, hogy dagadt vagy, holott kiszámoltam, és ~21.71 a BMI-d (20-25 ig NORMÁL testsúly van) ennél vékonyabb ne akarj lenni, persze ha az a 65 kg az zsír rajtad megpróbálhatod átalakítani izommá.

Hidd el, azok a alultáplált nők akik instán vannak rohadt sok egészségügyi problémával küzdenek, ezért tényleg ne akarj olyan lenni.

2020. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a súlyod, inkább pszichológiai, lelki probléma áll a háttérben... nem tudsz egy pszichológust felkeresni?

Illetve, ha a betegség, műtétek után már tudsz, kezdj el sportolni. Az alaknak, önértékelésnek, testnek és léleknek is nagyon jót tesz.

2020. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!