Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyakran álmodom azt hogy van...

Gyakran álmodom azt hogy van valamiféle különleges képességem mint példáúl pókember ereje vagy valamilyen elemet tudok irányítani,és a képességem nem működik,vagy nem úgy ahogy kéne hiába próbálom irányítani. Mi lehet ezeknek az álmoknak azjelentése?

Figyelt kérdés
(nem néztem sem avatárt sem spiderman-t mielőtt ezket álmodtam)Vannak olyan álmaim ahol valamelyest működnek az említett képességeim de továbbra sem úgy vagy olyan erősen ahogy kéne pl:pók háló nem lövell ki messzire csak leesik a földre.

2020. nov. 16. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Különleges akarsz lenni, más, mint a többiek.
2020. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a repüléssel és az alakváltással voltam így.


Esetemben ez inkább ara utalt, hogy sok minden van, amit meg tudnék csinálni, de félek... Szóval a lehetőség ott van, de mégse csinálom. (De nálam ez olyan szinten volt jelen, hogy pl nem mertem jelentkezni az iskolában, ha tudtam a választ, mert féltem hogy megakadok, mikor mondom. (dadogok))

Szóval a gátlásokat jelenti.


De ha nem visszahúzódó fantasy fan vagy, akkor gőzöm sincs, mit jelent. :D

2020. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző, basszus dettó

Körülírtad ami velem volt:0

2020. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!