Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretek egyedül a sötét...

Shaggy95 kérdése:

Szeretek egyedül a sötét utcákon sétálni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Először 15-6 éves koromban volt, hogy elmentem sétálni este, zenét hallgatva, akkor még Linkin Parkot és melankólikusabb számokat. Azóta ha elmegyek, szinte mindig vagy hangoskönyvet hallgatok, vagy podcastot, leszedek valamit a telóra Yt-ról, leginkább idegen nyelven. Általában mindig ugyanazokon az útvonalakon megyek, vagy ugyanazon a városrészen a közelben, de ez kirívó szerintem. Kevés ember csinálja ezt, mindenki kifejezett céllal megy valahova, vagy haza a munkából, vagy valahova. Engem ez megnyugtat,az érzés, hogy kinn vagyok valahogy, szokássá vált. Jó érzés látni, hogy égnek a villanyok máshol, miközben én kinn bolyongok. Ez így furán hangzik kicsit, de így van. Nincs barátnőm, ha lenne, akkor is kimennék időről-időre sétálni egyedül a sötét utcákra.

Nem tartjátok ezt furcsa szokásnak? 25/F



#szokás #séta #egyedül #sötét utca
2020. nov. 16. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül: én is ilyen vagyok. Azzal a különbséggel, hogy én már évek óta fotózgatom a várost, akár a késő esti órákban is. Mindig találok valami apró fotózni valót: legyen az egy utca, egy épület, egy fa, egy arra kószáló macska, vagy épp egy igényesebb graffiti, stb. Nekem is vannak kedvenc útvonalaim, de próbálok szinte minden utcát bejárni, ahol még nem voltam, hátha találok valami érdekeset. Ha nem, akkor marad a zenehallgatás. (Ezt most szüneteltetnem kell a kijárási tilalom miatt.)
2020. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jól hangzik ez a fotózás! Sötétben a vaku azért érdekes lehet :'D

Du fél 5 és este 8 között még kimehetnek az ilyen "bolyongók". Köszi a válaszod! : )

2020. nov. 16. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura,jó néha egyedül lenni.
2020. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vakut csak a közeli fotóknál használok. Ha jól ki van világítva az utca, akkor az automata üzemmód is megfelelő, ha nem, akkor éjszakai üzemmód.
2020. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én is imádok így kikapcsolódni!

eszméletlen módon imádom a kihalt várost, kihalt utcákat és közben átadni magam - magamnak!


arra vigyázni kell, hogy nehogy elb..on valami míg a füledben van a zene! :)

2020. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Amikor ilyen bolyongóval talalkozom:

100m-rol megtorpan

80m-nel belassul

60m korul hozzalapul a falhoz

40m-rol mar kenyszeredetten mosolyog

20m a hatarvonal … ilyenkor mar a szajaba harap

10m mar nincs, mert a kutyam ott liheg es ugat az illeto korul :)))

(qrva bazinagy kutyam van) :D

2020. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tetszett ez a kutyás komment!

Rám az első kettő érvényes, de a falhoz lapulás :'DD

Tényleg bazi nagy lehet! :D

2020. nov. 16. 21:01
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jó ide feljönni. Eddig azt hittem csak én vagyok ilyen csodabogár. Eddig élőben bárkinek mondtam, mindenki hülyének nézett érte.
2020. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az egyik legjobb dolog! :) :D
2020. nov. 20. 10:23
 10/11 anonim válasza:
Én is imádok bolyongani. Ilyenkor levezetődik a stressz. Én pl. Sződligetről Vácalsóig gyalogoltam le a bicikliúton meg vissza. (kb. 5 km) ;)
2021. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!