Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem vagyok elég jó. Mit...

Nem vagyok elég jó. Mit tegyek? Túl késő változtatni? Van még esélyem valamit elérni az életben?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem találom magam elég jónak. Mások nálam fiatalabban nagyobb eredményeket értek el, és a saját korosztályomból is vannak tőlem sokkal jobbak.

Nem hibáztatok mást érte, csak magamat, bizonyára nem fektettem elég időt a fejlődésembe.

Túl késő változtani? Hogyan tudnék megfelelő motivációt találni? Van még esélyem arra, hogy ne legyek átlagos?

(Magamról: 22 éves fiú; 2. éves orvostanhallgató)



2020. dec. 6. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem elég motiváció az, amit leírtál?

Tanulj!

2020. dec. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen skálát választasz. Ha túl széles, akkor mindig lesz jobb. Ha túl szűk, akkor mindig te leszel a legjobb. Amúgy meg mit számít hogy másokhoz képest így vagy úgy teljesítesz?
2020. dec. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb kutató orvosprofesszor 20 évvel idősebb nálad.
2020. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!