Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha hiányzik a múlt...

Mit tegyek ha hiányzik a múlt és az első szerelelmem?

Figyelt kérdés

Már több mint másfél éve történt hogy megismerkedtem az első szerelmemmel. Ami igazabol nem is tartott sokáig csak másfél hónapig utána elhagyott(valószínűleg nem szeretett). Nagyon nehezen viseltem és még a mai napig rossz.

Már nagyon régóta nem élvezem a jelenemet vissza akarok menni oda ahol megismerkedtem vele mert soha nem voltam még ilyen boldog az életemben mint akkor. Hiányzik az előtte lévő 2-3 hónap is mert valahogy akkor olyan jó volt minden.

Mit tegyek?

Mindennap ezen agyalok és valahogy próbálom visszaidezni azt az időszakot olyan zenéket hallgatok mint akkor úgy öltözködöm mint akkor hasonlo tevékenységeket csinálok mint akkor csak hogy kicsit vissza idézzem a dolgokat.

Azt mondják "ami elmulik soha nem jön vissza már" emiatt pedig úgy érzem megszakad a szívem mert úgy érzem már soha nem fogom azt érezni mint abban az időszakban illetve vele.



2020. dec. 7. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
18/L
2020. dec. 7. 17:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel senkinek nincs időgépe, így a legjobb,és a legokosabb, ha túllépsz ezen.

Fiatal vagy, még minden lehetséges, és előtted áll.

Tudom, most úgy érzed, mindennek vége, de ez koránt sincs így.

Felejtsd el őt, pláne, ha nem is szeretett, és lépj tovább, mert csak magad teszed így tönkre. Lesz még más is aki szeretni fog, talán nem is egy. :)

2020. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyek ha hiányzik a múlt és az első szerelelmem?


Keresd meg a masodik szerelmedet.

2020. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De az már úgy sem lesz olyan

Nem lesz meg az az érzés mint az elsőnél csak egy "olcsó utánzat"

2020. dec. 7. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy lenne olcsó utánzat? Ez előre honnan tudhatnád? Plusz csak jobb lesz annál, aki volt, hiszen ő nem szeretett. Ennél viszont a következő csak jobb lehet. Ne élj a múltban.
2020. dec. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem jobb, ha kibékülsz azzal a tudattal, hogy senkinek se az 1. szerelme lesz az Igazi! Ha mégis az nagyon ritka.
2020. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KozmaAdrián válasza:

My sory :A volt párom/élet társam 1344 nap után lépett le. Ez nem hogy gombócbol de........ Ez mindenből sok. 😂

Ez volt fél éve és még mindig ugyan úgy szeretem mint akkor az életem adnám érte...


Sok lehetöség van.

1 hogy harcolsz érte...

2 kalap kabát azt had menjen.😂

3 megmutatod hogy szereted.

4 várj türelmesen és várj, lehet túl lépsz rajt.

Stb


Rengeteg Nber van még ezen a parányi bolygon.

Ebből csak anyit akarok ki hozni ha el gondolkodtál ( nem 1-2 napot mert az nem ér semmit) döncs a szívedel hallgassrá. Ha újra össze jöttök és ne adj isten nem maradtok együtt hát "szarni bele szól a zene" de ha igen és szeretitek egymást akkor sok boldogságot ☺️ sok sikert 😁


21F

2020. dec. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!