Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha új életet kezdenétek mit...

Ha új életet kezdenétek mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha csak úgy összepakolnátok és mindent hátra hagyva szó nélkül elmenétek messzire az otthonotoktól. Teljesen új helyen vagytok és semmit se terveztetek meg előre. Mi lenne az első lépésetek és utána lenne veletek?

Egy sztorin gondolkodom és kellene ötletek



2020. dec. 13. 02:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Kihagynam a 2020-at
2020. dec. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyből felismerném a mérgező embereket (korábbi tapasztalatok alapján) így jobban megválogatnám a barátaimat stb.

Biztosan boldogabb lennék, szabadabb, többet szórakoznék, felfedezném a világot vagy legalább a környéket ahova cuccolok. És soha vissza se néznék

2020. dec. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyből állást és albérletet keresnénk.
2020. dec. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 hájaaa ***** válasza:
63%
Elutaznék egy oceán vagy tengerpartra és ott élnék. Keresnék valami kis munkát és ha elég pénzt gyűjtögettem akkor csinálnék valami kis vállalkozást, közben megtanulnék hajózni, és élvezném a mediterrán életet. Hajózás-csajozás-nyugodt élet :)
2020. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanezt. Csak tíz évvel hamarabb, és nem ..sztam volna el 8 évet idióta munkahelyeken.
2020. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Keresnék egy olyan állást ahol készpénzzel fizetnek ki, hogy ne legyen nyoma a fizetésemnek. Egy lépcső házban aludnék, hogy ne legyen lakcímem, viszont minden vizet oda vinnék, és amikor nincs nyár, ott fürödnék hogy meg ne fázzak. Tehát tisza lennék. Az ételt is oda vinném és amikor útra kelek vinnék mindent 2 szatyorba, ha kedvem tartja hétvégén kirándulgatnék, majdnem olyan életet élnék mint egy átlag ember. Néha tényleg vágyom arra hogy felszívódjak, mert a környezetem mindig vissza fog a terveimbe. Van egy csődbe ment múzeum a közelbe aminek a tetőterére besüt éjjel a hold. Oda még egy lányt is fölvihetnék. Életviteli tanácsokat adhatnék bárkinek aki szóba áll velem a parkba, így másokon is segítenék, sokkal kiegyensúlyozottabb lennék. De hát ez úgy sem valószínű hogy össze jön, bár az elmélet jó, de gyakorlatba nem vagyok ügyes.
2020. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Annyi whiskyt innék amennyit akarok.
2020. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kimennek az erobe, megkeresnem az erdeszt es felajanlanam a szolgalataimat. Lenne munka, etel-ital es szallas ... messze lennek az emberi dolgoktol es ujragondolnam a jovomet.
2020. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8+


Pap reten (Pilisszentlaszlo kornyeken) van egy klassz erdeszhaz, Mogyorohegyen (Visegrad kornyeken) is van egy fasza erdeszhaz ... de Domos falu kornyeken a Ram szakadek labanal is fantazialtam mar hasonlorol :)

2020. dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy boraszatban is mindig kell dolgos kez ... es egy nagyobb gazdasagban is biztos van tenni valo.
2020. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!