Onbizalomhiany?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 20 eves lany vagyok. Kb 14 eves koromban realizaltam azt magamban, hogy en nem vagyok szep, engem nem lehet szepnek mondani mas lanyok mellett. 16 eves koromban ez olyan szintre fokozodott, hogy a tukorbe is feltem nezni, pedig masok szerint szep, vekony lany vagyok. Ugyanakkor en tudtam magamrol, hogy ez nem igaz, sose leszek en az a lany, aki egy tarsasagbol kitunik a szepsegevel. Pedig nem mondhatom azt, hogy nem voltam keresett a fiuk tarsasagaban, volt mar tobb baratom is, de akkor sem tudtam elfogadni onmagam. Van egy noverem, aki tenyleg egy igazan szep lany, akire mindenki felfigyel es o az kettonk kozul, akit eloszor eszrevesznek. 16 eves korom ota depresszioban szenvedek, jartam mar pszichologusnal is, kiprobaltam modszereket, hogy hogyan fogadjam el onmagam, de egyszeruen mar semmi sem segit. Ma mar 20 eves vagyok, felnott no, egyetemre jarok, szep eletem van, mindenem megvan, panaszkodni nem tudok, de megis ott van bennem az, hogy mi lesz, ha egesz eletemben szenvedni fogok azzal, hogy nem fogadom el onmagam. Estenkent csak azon gondolkodom, hogy mit tudjak kezdeni magammal, szolidan sminkele, tornaszok, probalok egeszsegesen etkezni, lenyegeben figyelek az ilyen dolgokra.

Vannak olyan napok, hogy felkelek es tukorbe nezek es egy szeo lanyt latok. Sajnos ez csak maximum 1 orat tart, utana mar ismet ezt erzem.

Igazabol nem varok el semmilyen konkret otletet (ha erre lehetne is adni valami tippeket), csak ugy ereztem ezt ki kell irnom magabol, mert felemeszt. :))



2020. dec. 13. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

én azt realizáltam, hogy nem tudsz magyarul írni.

Majd ha megtanulsz, akkor tedd fel a kérdésed

cső

2020. dec. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért pont a szépséggel akarsz kitűnni? Más miért nem jó? Amúgy meg ha tényleg szép vagy, akkor ne siránkozz másoknak, hogy mennyire ronda vagy, mert ellenszevet fog kiváltani. Azt fogják hinni, a figyelemért csinálod. Ha meg nem vagy szép, akkor tűnj ki mással.
2020. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A szépség belülről fakad. :)
2020. dec. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Felesleges gondolatok vannak a fejedben.
2020. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!