Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek az életemmel?

Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most vagyok 16 éves, nem szeretek tanulni, az atlagom 3 korul van egy eros gimiben. Meg 3 evem van vissza, es tenyleg szeretnek diplomas lenni, hogy buszke legyen ram a kornyezetem,de ugy erzem ez nem fog bekovetkezni.. Nemtudom mi legyek majd evek mulva.. 2 dologban vagyok biztos 1, szeretnek majd vilagot latni es sokat keresni.. (sajnos tudom milyen szegenysegben elni) 2, mindenbol v atlagos, v atlagalatti vagyok. tipp, elettanacs, motivacio, tapasztalat, velemeny, minden johet.. koszonom:)

2020. dec. 18. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyapám, ahhoz, hogy bármit elérjél, tenni kell. Olyat is, amihez nincs kedved.
2020. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezzel tisztaba vagyok, de hogy dolgozzak beleadassal ha nincs konkret celom
2020. dec. 18. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába tanácsolunk bármit, amivel jól lehet keresni, ha te mondjuk nem tudsz azzal a foglalkozással azonosulni.
2020. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen dolgokról álmodoztam, azzal a kivétellel hogy egyetemre nem akartam menni, mert esélyem se lett volna elvégezni valami használható szakot. Aztán manapság már úgy kikörvonalazódott előttem, hogy mi a realitás, meg mi a gyermekded álmodozás.
2020. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el tanulni első lépésként. Mi érdekel? Mondjuk ha egyetemre akarsz menni, akkor ezt az átlagot fel kéne tornászni. Nem nevezném ezt álmodozásnak, én is általános iskolás korom óta egyetemre akartam jönni, és itt vagyok. Szóval kezdj el tanulni.
2020. dec. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Kezdj vele amit akarsz ... a te életed nem az enyém / miénk .
2020. dec. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A rossztanulók java csóró.

Kezdj el más forrásból tanulni! A témát nézd meg és olvass utána, nézz videókat!

2020. dec. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Konkrét célokra van szükséged.

2. Ismerd meg magadat: az erősségeidet, gyengeségeidet, stressztűrő-képességedet, és azt, hogy hosszú távon milyen életvitelt szeretnél élni. Olyan nincs, hogy valaki mindenben átlagos.

3. Keress ezután olyan embereket, akik ezt az utat járták be, és sikeresek benne.

4. Tanuld meg tőlük azokat a készségeket, amelyekre szükséged lesz.

5. Megvalósítás.

2020. dec. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél kommentátor, és úgy hírnevet is szerezhetsz.
2020. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!