Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El vagyok átkozva, avagy a...

El vagyok átkozva, avagy a melegek sose lehetnek teljesen boldogok?

Figyelt kérdés
Egy kicsit nyilván általánosítás. De már nagyon ki vagyok akadva. Próbálom röviden. Pár éve MO-n dolgoztam tanárként, de nagyon utáltam és mivel sok konfliktusom volt a szüleimmel is, fogtam magam és Ausztriába költöztem, ahol később vettem egy lakást. Mindig amikor már kezdtem volna magam boldognak érezni valami mindig elszaródik. Idén februárban észrevettem magamon, hogy kezdek elhízni, nekiálltam diétázni, bumm beb@szott a koronavírus és emiatt 4 hónapig nem dolgoztam. Júniustól szerencsére munkába álltam, amikor éreztem, hogy minden sínen van a semmiből pikkelysömöröm lett a fejbőrömön és az arcomon, ami ráadásul látszik is és nem szép. Emiatt ismerkedni sem merek, mert a melegek nagy része egy az, hogy rám se nézne, a másik része azt gondolná, hogy AIDS-es vagyok, a maradék meg tudja, hogy a pikkelysömör nem fertőző, de vagy messze vannak, vagy foglaltak. Meg eleve valljuk be, ki a franc akarna olyan pasival randizni, akinek piros foltok vannak az arcán, meg a hajvonala alatt is 2 centinyi piros sáv van, hiába vagyok arcra helyes. Novemberben, amikor az utolsó bútort is a helyére raktam a lakásomban, körbenéztem és elégedett voltam magammal, majdnem boldog. Erre másnap a kormány bejelentette az újabb Covid-lockdown-t. Mondom oké legyünk pozitívak, hozzuk ki belőle a legjobbat, legalább edzek egy kicsit, formába hozom magam, persze amilyen szerencsém van, valahogy elcsesztem a térdem, mert már 4 napja rohadtul fáj és ma már ráállni sem kellemes. Mit kezdjek magammal? Ez már annyira abszurd, hogy legszivesebben beleülnék egy kád savba. Más is van ennyire béna, szerencsétlen, mint én? 29/f

2020. dec. 23. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem homoszexuális dolog. Az hogy kivel mi történik, a korona vírus, az elhízás, a pikkelysömör nem szexuális irányultság függvénye.
2020. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Bolond vagy te, nem szerencsétlen. :D Semmi baj nincs veled. Nagy dolog, hogy piros a fejbőröd. Neharagudj, de ez szerintem ez semmit sem befolyásol. Ne szexfüggő majmokat fogj ki, ennyi. Máris nem lesz probléma. Kit érdekel, hogy mit gondol más. A lényeg, hogy te legyél boldog. Majd kezdesz valamit a bőröddel, ha annyira zavar. Mindenkinek vannak kisebb-nagyobb problémái. Térded is nézesd meg és annyi. Egyébként is sajnos ezzel jár az öregedés. Megvisel mindenkit eleinte. Csináld azt, ami boldoggá tesz, a környezeted meg zárd ki a fejedből.
2020. dec. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Üdv az életben

Még magyar vagy az tuti

A pohár mindíg félig üres lesz nálad, ezt kéne kicsit másképp látni.

2020. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem pl elszakította a kedves "exem" a bokaszalagjaimat. Nem bírtam állni a lábamon egy hónapig. Utána is jó keservesen ment a séta. Még most is fáj 1 év után. Nem rinyáltam, vagy hisztiztem rajta. Az is hülye, aki nem tesz a dolgok ellen és másokat hibáztat, pedig mindig ott van mindenki kezében a megoldás, csak nagyon akarni kell. Problémákkal szembe kell szállni és annyi.
2020. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerencsére van mindig mire fogni, hogy nem is akarsz semmit sem az életben, legalábbis a meleg életben. Először fogadd el magadat és minden rendben lesz hamarosan!
2020. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Én sem értem minek jön ide egy hetero, akit nem érdekel a téma. Vagyis értem én, érdekli nagyon is, csak maga előtt is titkolja.
2020. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Animal Flex a térdedre.
2020. dec. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!