Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem ölted még meg magad?

Miért nem ölted még meg magad?

Figyelt kérdés
Ha ezt a kérdést olvasod, valószínűleg élsz még. Miért nem ölted még meg magad? Van valami, ami megfogott az életben? Vagy eszedbe se jutott az öngyilkosság? Valami más?

2020. dec. 28. 01:23
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
94%
Anyukám szomorú lenne. És annál szörnyűbb dolog nincs, mikor sírni látom őt. <3
2020. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem öltem meg magam, mert nem mertem. Meg mert ha megölném magam azzal a szeretteimnek tennék rosszat.
2020. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Az életre jobban vágyom, mint a halálra...
2020. dec. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja az ember tűrni a fáfdalnat, a szenvedést s nincs olyan halál ami ne fájjon. Nekem is eszembe jut sokszor minden ( mérgrs virág evés, felakasztás, érvágás, tabletta) de ezek fájnak illetve elszakad a kötél cagy kimossák a gyomrod s túléled. Biztos meghalási mód nincs ami ne fájna s nem volna esély a túlélésre. A tűz sem biztis mert fáj is s egy élő szörny lesz az emberből akitől mindenki undorral fordul el, nem biztos hogy belehal. Hallottam egy olyan dolgot hogy valaki blokkban lakott s leugrott a negyedik emeletről hogy meghaljon, összevissza tört mindene de életben maradt. Szóval nincs Fájdalom, Szenvedésmentes, Biztos halál az öngyilkosságnál.
2020. dec. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Aki tényleg meg akar halni, az levágja a saját fejét egy késsel is....
2020. dec. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
De az is fáj. Ha alacsony a fájdalomtűrő képesség akkor nem tudod megőlni magad mert elketdenéd s mikor fájna abbahagynád vagy segitségért kiabálnál mert nem bírnád elviselni a fájdalmat. Most már nincs queletin vagy az a francia valami se amivel levágják a fejed ha vétkezel. Az biztos nem fájhat mert a gép a fejedre csapódik, az egy pillanat.
2020. dec. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
89%
Mert gyáva szar vagyok
2020. dec. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2020. dec. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert félek a haláltól.

És lehet, hogy valamikor majd jobbra fog fordulni az életem.

2020. dec. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
hát volt egy időszak amikor megakartam ölni magam... de képtelen voltam rá. szóval élek még és jelenleg már nem akarom megölni magam. (jeeee)
2020. dec. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!