Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öregnek érzem magam 24 évesen?

Öregnek érzem magam 24 évesen?

Figyelt kérdés

Jövőre töltöm a 25-öt és teljesen ki vagyok idegileg.

Másnak ennyi évesen családja van, párja. Kariert épített, utazgatott, kibulizta magát.

Le maradtam mindenről úgy érzem. Most esti gimibe járok, mire végzek 27 leszek már.

A családalapítás nem is hiányzik, hanem inkább az igazgatás , sportolás, bulizás, és bá karier úgy érzem kifutottam az időből.

Más is érez így?



2020. dec. 28. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy futottál ki. Gondolj arra, hogy Széchenyi István 27 éves korában gondolkodott el azon, hogy mit kéne csinálnia az életben.


Ne győzzön le a feleslegesség gondolata:)

2020. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még semmiről nem maradtál le még mindenre van időd csak pozitív hozzá állás kell.
2020. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem ezt az érzést. Az utóbbi időben belekezdtem több új dologba is (lakhelyváltás, új tanulmányok végett), nagyon sok embert ismertem meg. Magamhoz hasonló huszonéveseket, de idősebbeket is. Rengetegféle életúttal, állomásokkal. Engem ez lendített át a holtponton. Semmivel sem vagy elkésve, hidd el. A nyitottság, pozitív gondolkodás sokat jelent.

Kitartás!!

(24L)

2020. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
35%

Azert erzed, mert esti gimibe jarsz. Ha a kezedbe az erettsegi, mar nen lesz ez rajtad. Kivetel ha olyan vagy mint en.


Diplomas vagyok, hazas vagyok, sajat ingatlan, sajat nyaralo, es qva oregnek erzem magam. 26 vagyok, es azt erzem, a kenyer rosszabbik fele jon mar. 30 utan mar csunyulsz, latszik rajtad hogy nem vagy friss mint a harmat.

Bloo...😢

2021. jan. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38 vagyok. Cserélnék veled!
2021. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!