Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, ha kiállok a véleményem...

Baj, ha kiállok a véleményem mellett?

Figyelt kérdés
Ezért sokan utálnak, mert nem azt mondom, amit hallani szeretnének...
2010. aug. 13. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az nálad mit jelent konkrétan, hogy "kiállok a véleményem mellett"?
2010. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megmondom kerek perec, hogy mi a véleményem. Mások miatt nem ferdítek, ezzel sok mindenkit megsértek...
2010. aug. 13. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem baj. De 1 valamit jegyezz meg: néha a hallgatás célravezetőbb.
2010. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem baj. Nekem is ami a szívemen, az a számon. Én is állandó konfliktusokkal küzdöm végig az életemet, de inkább legyek szókimondó, őszinte, akár kéretlenül kemény és következetes, mint megalkuvó, besimuló.
2010. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2 választás van

vagy marad a jelenlegi helyzet, hogy mindent kimondasz amit gondolsz vagy pedig hallgatsz

soha ne mondj olyat amit nem úgy gondolsz, nem muszáj egyet érteni másokkal, de akkor inkább ne szólj egy szót sem

2010. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, honnan nézed. Nem baj, ha van saját véleményed, de ne hidd attól még mindig azt, hogy csak neked lehet igazad, pl. ha történelmi téma kapcsán vitatkozol és hallgasd végig a másikat is mindig, ez fontos (ez csak tanács, nem azt mondom, hogy te ezt nem tartod be)

De ha azt szeretnéd, hogy mindenki szeressen, akkor gondolom baj... különben általában én is más véleményen szoktam lenni mint a legtöbbek.

2010. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg jobb felismerni, hogy mikor kell hallgatni. Mert vannak olyan helyzetek, amikor ha nem tudsz jót mondani, inkább ne mondj semmit.

De vannak helyztek, amikor ki kell állni a véleményedért, mert helyetted nem fogja megtenni semmit.


Ha felismered a 2 helyzet között a különbséget, szerintem úgy a jó.:)

2010. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*semmit = senki.
2010. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj, sőt! de vigyázz, mert lehet h azért utálnak, mert durván, sértőn mondod meg a magadét(ha nem így van akkor nem szóltam). Néha viszont télleg jobb ha magadban tartod.
2010. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor most miért kérdezed a mi véleményünket? Ha tényleg olyan lennél, mint amilyennek írtad magad, nem tennéd.
2010. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!