Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség!! Szerelmes vagyok...

Segítség!! Szerelmes vagyok EGY ANIME FIÚBA!!?

Figyelt kérdés

Mindig rá gondolok, róla nézek videókat, és arról ábrándozok hogy milyen jó lenne ha tényleg létezne :s Nem hiszem hogy fontos hogy ki az de ha akarjátok leírom


És egyébként úgy 5 évig szerelmes voltam egy rendes fiúba is (úgy 2. Osztály óta :'D osztálytársam volt), akkor ahogy hazajöttem a suliból az volt az első hogy anyámnak elújságoltam hogy 'anya képzeld ma "józsika " hozzám szólt/rám nézett!!'


De ő elment a suliból. 😔


Szóval szerintetek ki fogom nőni??

Egyébként ez nálam nem újdonság, mert ahogy egy barátnőm fogalmazott én minden fiúba "belezúgok" akit csak meglátok, legyen az anime/filmszereplő/énekes/igazi ember😂

Egyszer összeszámoltuk, kb 35-40 "férjem" volt eddig :DD De természetesen tényleg nem gondoltam komolyan őket (csak "józsikát" akit írtam..), csak viccből volt az egész.


De olyan még nem volt hogy egész nap egy anime szereplőre gondoljak .-.


Ez normális??



2021. jan. 9. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves vagy?
2021. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Orvoshoz addig menj, amíg menthető vagy.
2021. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok orvoshoz menni :D
2021. jan. 9. 20:47
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi biztos kinövöd :D Nem hinném hogy ez olyan nagy baj lenne, lehetséges hogy maga a személyisége jön be. Olyan meg nyilván már sokakkal fordult elő hogy megkedveltek egy karaktert.
2021. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
77%
Nekem konkrét anime karakter nem volt, csak egy olyan korszakom, mikor ÁLLANDÓAN egyetlen anime járt a fejemben. Egyedi sztorikat képzeltem el abban a világban, magamban összehoztam a szereplőket, suliban órán agyaltam rajta, amikor fürödtem, azzal álmodtam, kicsit durva volt. Ez olyan hatodik környékén lehetett, majdnem két évig tartott, de azóta már elmúlt, bár azt az animét még mindig nagyon szeretem :D
2021. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát igen..a személyiség is :D

Az a helyes, de csendes és visszahúzódó fiú szomorú gyermekkorral:'D

2021. jan. 9. 20:55
 7/14 A kérdező kommentje:
5. Ez durva xD Egyébként melyik anime volt az?
2021. jan. 9. 20:56
 8/14 anonim válasza:
76%
Shingeki no kyojin, nagyon megőrültem érte :D
2021. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azért ilyen nem volt hogy szerelmes voltam bele de olyan igen hogy úgy bejött na :D
2021. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Majd kinövöd, ha találsz egy rendes fiút. Vagy ha elég érett leszel. Tizenpár éves korban még normális.
2021. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!