Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A nem mindennapi munka is munka?

The Best Nr.1 kérdése:

A nem mindennapi munka is munka?

Figyelt kérdés

Jelenleg 2 verzió ismeretes: vagy rühelled a munkádat és ledolgozol így 10-20-30 évet, vagy pedig egy olyan területet választól ahol jól érzed magad, szereted amit csinálsz, szívesen dolgozol.

Én már egy jó ideje rájöttem, hogy nagyon érdekel az animáció, grafika számítógépes világa. Mindig is szerettem az ilyen dolgokat, de mivel hát úgymond "falusi gyerek" vagyok, ezért nem nagyon volt lehetőségem ezt nap mint nap gyakorolni, elsajátítani több okból is. Na most, én iden érettségiztem és mivel nem találtam számomra megfelelő egyetemet ezért nem tanultam tovább. Nagyon gondolkodom egy grafikus tanfolyamon. Közben terveznék mellette valamit dolgozni is, hisz addig is meg kell élni valamiből és persze alakulna tovább.

Na most...tudom hogy ez nem egy mindennapi munka, nem leszek orvos, mérnök stb. De úgy érzem hogy nekem ez az utam és én ezt szeretném csinálni. Mi a véleményetek erről? Vannak más ötleteitek esetleg?



2021. jan. 12. 13:22
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez is ugyan olyan munka, főleg ebben a digitális világban. Ha ezt szeretnéd csinálni, akkor szerintem ne érdekeljen hogy ki mit mond.
2021. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne munka??? Egy terméket/szolgáltatást fejlesztes és értékesítesz díjazás ellenében. Nincs ezzel semmi gond, a gond azzal van, hogy nehezen találsz vele munkát. Leginkább a főváros jöhet szóba, illetve távmunka, alkalmazottként vagy vállalkozóként. De a legtöbb ügyfeled akkor is budapesti lesz.
2021. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki a munkát a szenvedéssel azonosítja, annak nem. Főleg akkor, ha élvezed is azt, amit csinálsz.
2021. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!