Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lenne a helyes döntés?...

Mi lenne a helyes döntés? Képtelen vagyok gondolkozni.

Figyelt kérdés

Szóval, nálunk csak szeptember közepén kezdődik a suli. Én most a nagyszüleimnél vagyok. A kérdés az, hogy még maradjak-e 1-2 hetet itt vagy menjek holnap haza. Itt nagyon jól érzem magam, de a baj az, hogy lenne dolgom otthon is. Nincsenek házik vagy ilyesmi, de rendet kéne rakjak egy kicsit a gondolataim közt, a napi programomban meg sokmindenben. Én egy depresszión estem át, ami 2 évig tartott és sokminden kimaradt az életemből. Abbahagytam a hobbijaim, nem foglalkoztam többé a barátokkal, nem törődtem önmagammal. Már nem érdekelt.


S itt tényleg minden nagyon jó és én szivem szerint még maradnék.

Ti mit szóltok ? Talán a jóból is megárt a sok ? Haza kéne mennem vagy maradjak ?

16/F


2010. aug. 14. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én maradnék még egy hetet és utána mennék haza.

de ahogy érzed. ha maradnál hát maradj. :)

2010. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem érne rá az utolsó 1-2 hétben hazamenni ha olyan jól érzed magad ott?
2010. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minél későbbre halogatod a dolgokat, annál parásabb stresszesebb és nehezebb lesz összerakni.

Én szerintem az egész életem depresszióba töltöm, de azt megtanultam legalább alatta, hogy sose halogass semmit mert csak rosszabb lesz, szerintem jobb ha hazamész és még mindent nyugiban összeraksz amíg van elég időd.

2010. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lassan tényleg ideje hazamenni. Az iskolára tényleg fel kell készülni lelkileg, mindent elrendezni, végiggondolni.

Inkább mint hogy az utolsó pillanatban ess haza és mindent akkor kelljen megvenni meg hasonlók.

2010. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha még maradok akkor lenne még 2 hét az iskoláig
2010. aug. 14. 21:52
 6/6 A kérdező kommentje:
És csak 1 hetet ültem
2010. aug. 14. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!