Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Évek óta nem tudom elfogadni...

Évek óta nem tudom elfogadni magam! Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos van egy olyan problémám hogy kiskoromban elvették tőlem úgymond az önbizalmam. Nagyon hangulatingadozó vagyok, egyszer szépnek látom magam utána meg bűn rondának.. Sok lányt irigylek hogy milyen szépek, nekik tökéletes mindenük nekem meg szinte semmi.. Próbáltam már valahogy "visszaszerezni" az önbizalmam de nem jártam sikerrel. Ha megdicsérnek, jól esik csak akkor is nem vagyok büszke magamra. Sok mindent bebeszélek magamnak hogy ezaz illető nem akar velem beszélni, meg csak untatom. Nemtudom már egyszerűen mit csináljak..

Szerintetek mit kellene még tennem ahhoz hogy végre elfogadjam magam és legyen önbizalmam? Normális válaszokat szeretnék!:)


17/L



2021. jan. 16. 18:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Figyelj, szerintem nem vagy ezzel egyedül. Nekem is elvették az önbizalmam de nekem szerencsére sikerült visszaszereznem:). Szerintem csináld azt, hogy minden napra tűzöl ki magad elé egy célt amit meg szeretnél csinálni. Nekem ez segített! Plusz még az is, hogy a barátaim bátorítottak mindenben és azt ajánlom hogy te is menj olyan közösségbe, ahol növelik az önbizalmad nem pedig lerombolják.
2021. jan. 16. 18:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyors kérdés: Miért válaszoltál magadnak?
2021. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a komment, ez engem is érdekelne. Ezt miért írtad? Ez egy válasz, amit mások mondanak, de nem használ, szóval ez egy példa arra, hogy mit ne írjunk? Vagy ez mi?
2021. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Elfelejtett reget váltani... 😂😂😂
2021. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 ohhh erre nem gondoltam. De hogy mért nem. Egyszerűbb magyarázat. 😆 Amúgy kérdező, ha tényleg így érzel, és magadnak akartál válaszolni, és nem csak trollkodsz, akkor kövesd a saját tanácsod. Mert akkor végül is érzed, mi segítene. Kezdetnek akkor kövesd ezt.
2021. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

A lovas tini szokott rendszeresen 2-3 regről válaszolgatni magának.... azonnal felismerhető. Pedig még nem lepleződött le ilyen regváltási malőrrel. 😂😂😂


Figyeleméhes unatkozó kiscsajok...

2021. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én és én meg az Irén :)
2021. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Epicfail
2021. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
És a skizofréniádra kerestél már megoldást? Egyébként a válaszodból nyilvánvaló, hogy lövésed nincs az általad feltett kérdésről, az önbizalomra az általad felsoroltak semmilyen hatással nincsenek. Az önbizalmad normálisan kialakulna gyerekkorodban, ha a szülők úgy állnak hozzád, megkapod az odafigyelést és a megfelelő visszajelzéseket. Ha ezt akkor nem kapod meg, később mástól, a külvilágtól, körülményektől, a saját teljesítményeidtől sem fogod. Ilyen tanácsot csak az ad, akinek nulla tapasztalata van a kérdésben, csak megpróbálja kívülről elképzelni a dolgokat.
2021. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne a külsőd alapján ítéld értékeld magadat hanem pl a tanulmányaid alapján. Lehet hogy nem vagy szép de attól még lehetsz tehetséges másban.
2021. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!