Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek jól gondolom hogy...

Szerintetek jól gondolom hogy ki kellene lépnem az életből?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra vonatkozik hogy ti mit csinálnátok a helyemben.35 éves vagyok még mindig a szüleimmel élek.Voltak próbálkozásaim arra vonatkozóan hogy elköltözök.Többször is megtettem ,de a pénzhiány miatt mindig otthon kötöttem ki.Ezen kívűl tavaly pszichózisba kerültem és egy hónapig voltam a pszichiátrián.Paranoid személyiségzavar állapítottak meg.Miután elkezdtek hatni a gyógyszerek akkor döbbentem rá hogy ez a dolog már 26 éves korom óta folyt bennem.Megint csak egy felismerés lett belőle hogy ez volt az oka annak hogy minden munkahelyemről kirúgtak.Volt ahonnan azért küldtek el mert egy az egybe megmonták depressziós vagyok.A szüleim nem fogak örökké élni én meg képtelen vagyok boldogulni.Vidéken lakom ahol kb.csak közmunka van a fajtám számára.De engem nem erre neveltek nem ezért érettségiztem és azóta kb.ezen görcsölök folyamatosan hogy el kellene indulnom az életbe ,de nem tudok.Sokszor megfordul a fejemben hogy ennek az lenne a megoldása ha végettvetnék az életemnek.Nem tudok már a szégyennel együtt élni.

2021. jan. 24. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatnál valamiféle vállalkozást létrehozni. Illetve otthonról dolgozni.

És ha szükséges akkor tanulj még valamit az internet világában azért ez jóval könnyebb. Foglalkozhatsz állatokkal vagy növényekkel valamit termeszteni mondjuk spárgát vagy mit tudom én.

- Milyen lehetőségeid, forrásaid vannak? Vagy épp milyen elképzeléseid!?

Nézelődj az interneten hogy a hozzád hasonlók hogyan oldják meg a problémáikat milyen segítséget kaphatnak és kiktől.

Van-e külön Facebook csoportjuk vagy egyesület. Állami támogatás jár-e? Ha kell kérd meg a helyi polgármestert hogy tájékozódjon az ügyben és ha jár támogatás akkor segítsen szerezni neked!

2021. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, ezzel én is így vagyok. Annyi különbséggel, hogy még az érettségit sem tudtam letenni. Én is csak sodródom ezzel a semmivel. :/
2021. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!