Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy akarsz meghalni? Ha...

Hogy akarsz meghalni? Ha lenne választásod, hogy mennél el?

Figyelt kérdés

Én egyedül és lassan szeretnék meghalni, de lehetőleg nem túl fájdalmasan. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem érdekel, milyen lehet. Szeretném megtapasztalni, hogy épp mit érzek, mit gondolok. Talán még le is írnám (ha olyan állapotban lennék) Tudni akarom milyen. Ha már mindenkivel megtörténik és csak egyszer, akkor nekem tudnom kell milyen érzés. Nekem ezt át kell élnem. Úgyhogy kimondottan rossz lenne, ha egyszer elaludnék és nem ébrednek fel. Magamnál akarok lenni, amíg csak lehet, és ezért lenne jó lassan, mert akkor lenne idő, hogy minden kis lelki változást megfigyeljek. Ezért lenne jó egyedül, mert csak erre tudnék összpontosítani, bármit érezhetnék, nem zavarna senki. És ezért lenne jó kevés fájdalommal, mert a túl erős fájdalom gátol abban, hogy tanulmányozzam.


Te hogy képzeled a sajátod?



2021. jan. 27. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha beteg, vagy 75 éves leszek, öngyilkos szeretnék lenni, nehogy már legyőzzön az élet :D
2021. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Mindegy,csak gyors legyen.Én például azt se hiszem el hogy van olyan hogy ágyban,békésen,fájdalom nélkül.Mert ha valaki fekszik,és érzi hogy már csak percek kérdése,és mikor leáll a légzése akkor elkezd fulladozni,vagyis az agya még működik,tehát kapkodná a levegőt ami már nincs,mert leállt a tüdeje,akkor ez szenvedés,hatalmas nagy kín,nem pedig békés halál.Most akkor ez is csak ilyen kamumegnyugtatás lenne,hogy ne féljünk,vagy tényleg létézik békés halál?Örülnék neki ha valaki értelmesen megtudná cáfolni ezt a hitemet,mert én rettegek,mindig is rettegtem a fulladástól,ez számomra a legfélelmetesebb fajta halál.
2021. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is a gyors a békés. Mondjuk ha felrobbansz egy pillanat alatt. Ami nem gyors, az valamennyire kellemetlen is. Vannak fokozatok, de szerintem is mindegyik rossz valamennyire. Bár nem tudom, mert még egyiket se próbáltam.
2021. jan. 27. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig van fulladás érzés és nincs feltétlenül fájdalom. Közel egy évet vártam szívműtétre, nem hagytam el magam, próbáltam mozogni, sétálni, kerékpározni. 20 métert bírtam elmenni, meg kellett állni pihenni mert elfogyott a levegő de nem fuldokoltam csak elszédültem. Többször voltam rövid időre (percekre) elájulva, ilyenkor nem hiszem hogy különbség lett volna érzésben az úgy maradás és a visszatérés között. Ez 3 éve történt, négy hónap kihagyás után azóta dolgozok.
2021. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4.:Nagyon Szép Köszönöm!Ez számomra megnyugtató,hogy akkor legalább elvesztem az eszméletem,így legalább nem fogok tudni semmiről,és nem is érzekelem a fájdalmat.Mégegyszer köszönöm! :)
2021. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én idősen,3 gyerekkel és Koreában szeretnék meghalni.Nem akarok balesetben,vagy mentális betegségben meghalni,inkább természetes módon. Szeretném,ha az emberek nem szomorkodnának,mivel ismertebb ember vagyok (remélem nem nagyképűség és nem is fogom elmondani,ki is vagyok,nehogy baj legyen) Szeretnék gazdagon,boldogan és sok tapasztalattal meghalni.
2021. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én az akasztást preferálom
2021. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem végezzenek ki
2021. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha valahol felakasztanak, az nekem jó...
2021. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!