Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb tévedésed...

Mi volt a legnagyobb tévedésed az életed során,amit megváltoztatnál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl.: párválasztásra,házasság,fiatalon gyerekvállalás,káros dolgok,mint pl. alkohol,drog,cigarettára való rászokás,rossz pályaválasztás,rossz munkahelyválasztás stb.

Számomra az hogy,habár sose voltam hülye a tanuláshoz,elég hamar fölfogtam és megértettem,megtanultam a tananyagot,de a legtöbbször mégis be se jártam az órákra,napokat,heteket,hónapokat hiányoztam,így az általános 8 osztályomon kívül nem rendelkezek magasabb fokú iskolai végzettséggel.



2021. febr. 2. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez valószínű elcsépelt válasz lesz, de én semmin nem változtatnék - a rossz élmények nélkül nem tartanék ott, ahol. Sem személység-fejlődés tekintetében, sem élmények terén.

Ha valamit helyre akar hozni az ember, azon sosem késő változtatni!

2021. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1.:Nagyon Szépen Köszönöm hogy válaszoltál! :)
2021. febr. 3. 00:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem figyeltem oda ahova kell.
2021. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is kiraktam egy ilyen kérdést. Nagyon szomorú válaszok érkeztek rá. Van olyan élethelyzet amelyből szinte lehetetlen kilépni, vagy ha megteszed talán még áldozatokat is követel. Például ha egy beteg gyermeket szülsz. Nagyon szegény vagy, nincs lehetőséged normális helyen taníttatni, felnőttkorában nem lesz lehetőséged egy otthonban elhelyezni. Egész életedet megpecsételi, de nem dobhatod csak úgy el, hiszen szereted, mégis csak a gyermeked.. Szerencsére én még csupán 16 éves vagyok és életem eddigi legnagyobb baklövése az volt, hogy éretlenségből visszautasítottam egy kedves fiú próbálkozásait. :D

Az előbbi gyerekes példához még hozzáfűzném, ugyebár az nem egy elkövetett hiba, eléggé szélsőséges eset. Azonban tényleg egy döntésen múlhat a jövőbeli boldogságunk? Ez nagyon érdekes, de ezt szerintem nem lehet kiküszöbölni, ha valaki egy ekkora hibát követ el akkor meg kellett tanulnia azt a valamit és kész. Előre soha nem tudhatjuk. Nem analizálhatunk minden helyzetet, hiszen úgy az élet már eleve nem lenne élvezetes.

2021. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a drog. Pl nem kellett volna kipróbálnom a heroint.
2021. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok Isten ezert a hibat, hibara halmozom. Megbanni? Miert bannam meg amikor az en dontesem volt minden elkovetett hibam. Nem erdekel ... ha ugy alakult, hat ugy alakult.
2021. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3.,4.,5.,6.:Nagyon Szépen Köszönöm hogy válaszoltatok! :)
2021. febr. 3. 17:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk úgy hogy a főiskola előtti oktatási rendszerben töltött éveim alatt. A saját bőrömön tapasztaltam meg azt hogy az egész magyar oktatási rendszer 70-80%-ban tele van szadista állatokkal. Csak 5X váltottam emiatt iskolát. Kb ilyen Sztálin-nal meg Pol Pot-al vannak egy szinten.


A felsőoktatásban ezek már nem érnek el, de a másik 2 az totál tele van velük. Na most ez nekem okozott több mint 10 év kelletlenséget.

És ebből kifolyólag azaz álláspontom hogy inkább lőjenek agyon de én soha nem vállalok gyereket.


Ha ez nem értik akkor sem. A múlt nem írható át de a Biológia jelenlegi állása szerint ez mindenki tudja jól mi kell a gyerekhez rész nélkül.

Nem fog megtörténni. És ez már csak az én döntésem.

2021. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8.:Nagyon Szépen Köszönöm a válaszodat! :)
2021. febr. 5. 16:25
 10/13 anonim válasza:
100%
Valahogy sosem a megfelelő helyen voltam a megfelelő emberek között. Rosszul választottam barátokat.
2021. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!