Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik valami módszer arra,...

Létezik valami módszer arra, hogy régi emlékek, események újrajátszódjanak, amiben kívülről látom magamat, mintha ott lennék ? Mintha egy videót néznék, olyan valós lenne.

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 22:57
1 2
 1/12 III. A nagy károly ***** válasza:
Igen, felvételnek hívják, és számos mai technológián hozzáférhető/készíthető
2021. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Nem úgy értem. Hanem úgy átélni azokat a régi emlékeket, mintha megint benne lennék. Kívülről nézni magam, de nem felvételről, hanem hogy én is részese vagyok.
2021. febr. 8. 23:21
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy,, hogy felvételről nézem, hanem mint egy álom lenne, de mégis valóságos és újra átélném a múlt emlékeit.
2021. febr. 8. 23:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Családállítás?
2021. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságokkal az ezotéria topikokban kopogtass.
2021. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 III. A nagy károly ***** válasza:

nos ahoz hogy részese legyél egy múltbeli eseménynek ahhoz egy időgépre van szükséged.

Ahhoz hogy újra átéljed arra van ksérleti technológia, de nem feltétlen lesz az se képes rá. Neuralinknek hívják és a következő években fog elkezdődni az embereken való tesztelése. Lehetséges hogy ez az egyimplantátum képes lesz úgy stimulálni az agyadat, hogy előjöjjön a kívánt emlék belőle. De valószínű hogy az emlék torzult az idő múlásával

2021. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet elég hülyén, hangzik, de szívesen átélném újra a múlt emlékeit. Személyesen.


Ez nagyon elrugaszkodott ötlet ?

2021. febr. 8. 23:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyasmi, mint a Merengő a Harry Potterben. Potter fanok előnyben.
2021. febr. 8. 23:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Felvétel az más, mert az kívülről van, én újra át akarom élni a múltat, konkrétan benne lenni.
2021. febr. 8. 23:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Flashbacknek hívják, és drogokkal elérhető állapot. Nekem nyugtató elvonás után jelentkezett, és egyáltalán nem szórakoztató. Az agy dobja be ezeket az emlékeket, de egyáltalán nem lehet szabályozni. Pl vidáman kanalazod a húslevest, aztán váratlan rég meghalt emberek kezdenek hozzád beszélni. Meg is lehet őrülni tőle lásd veterán katonák. Nem véletlenül nem könnyen elérhető állapot ez.
2021. febr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!