Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik hogy nem tudom min...

Létezik hogy nem tudom min vagy miért szorongok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig nem is tudtam hogy ez az, de egyszer kétszer láttam a neten dolgokat (nem emlékszek már hol és mit) és mindegyik igaz volt rám, de ezen kívűl nem tudom.

Tehát tényleg én eddig nem is tudtam hogy ezek szorongási tünetek azt hittem ez teljesen normális



2021. febr. 12. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokszor kapja el az embert rossz érzés vagy félelem, néha ok nélkül is. Pláne akkor, ha sok időt tölt bezárva, és hirtelen kimerészkedik a mostani helyzetben. Általánosságban is nyomasztó a helyzet, gazdaságilag, ökológiailag, politikailag, mindenképpen.


Szóval szerintem ez nem feltétlenül lelki betegség tünete. Mindenesetre figyelj a testi tünetekre. Nálam előfordult, hogy fizikailag rossz állapotban voltam, légszomj, szívdobogás, szorító mellkas, magas pulzusszám, ilyen gondjaim voltak, és olyankor mindig szorongást éreztem. De kiderült, hogy betegség volt, és amikor változtattam az életmódomon, és megszűntek a fizikai tünetek, megszűntek a lelkiek is. Szóval sokszor az agy, ha nem tudja, minek köszönhető egy fizikai tünet, generál mögéje valami lelki nyavalyát, aggodalmat is. Aztán győzze az ember visszanyomozni, hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás.

2021. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

A szorongást nem mindig tudatos dolog okozza. Nagyon régi módszer.

2021. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hat ez nem csak a virus ita van xdd

De remelem igazad van

2021. febr. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!