Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon levagyok maradva ?

Moozygoo kérdése:

Nagyon levagyok maradva ?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok (idén fogom a 27-et betölteni), férfi.


Ami szerintem pozitív:

-Nem szüleimnél lakom, nem szoktam tőlük pénzt kérni/kapni, saját fizetésből tartom fent magam Pesten.

-Havonta rakok félre egy kisebb összeget (lakás hitel önerejére gyűjtök, de sajnos még a félretett összegem 1 milliónál sincs egyelőre)


Ami szerintem negatív:

-Nincs saját lakásom, és csak szobát bérlek, nem egy egész lakást.

-2019 szeptembéről kezdtem a jelenlegi munkahelyemen dolgozni.

Addig oktatásokon vettem részt, alkalmi munkáim voltam, álláskereső voltam felváltva.

-Nincs baráti köröm, se barátnőm (kapcsolatom volt, de csak kettő)

-nincs autó se motor (bár nem is tervezem, mert a munkahelyem elég közel van az albihoz)

-nincs diplomám



Úgy érzem jópár évvel levagyok maradva.

Ti hogy látjátok, esetleg mibe kéne a legjobban belehúzni ?



2021. febr. 14. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Engedd el, ne stresszelj ezen. Inkább ünnepeld meg a Valentint egyedül, mint én. Rendelj egy szív alakú pizzát, azt kész! 😀 Mit eszed magad ezen?


[link]

2021. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok rendeljen sziv alaku pizzát hogy emlékeztesse a valentin napra abból meg arra gondoljon hogy egyedül van.
2021. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kimondottan nem a valentin nappal van bajom.

Társkereséssel is próbálkozom tinderen és most a facebook párkereső alkalmazásával, bár eddig nulla sikerrel.


Csak egyszerűen látom itt Pesten és a neten is, hogy rengeteg fiatalnak már lakása, autója saját családja van, én pedig még az ilyen kategóriákban sem tartok sehol úgymond.


A családalapítást is valahogy úgy képzelem el, ha összejönnék valakivel, járnék vele xy ideig, majd utána összeköltözést próbálnánk meg xy ideig, és ha továbbra is együtt lennénk akkor kérném meg a nő kezét majd utána szeretnék gyereket.

Viszont így hogy már ennyi idős vagyok egyre inkább érzem azt, hogy kifutok az időből.

2021. febr. 14. 15:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy albérletet fizetsz,az a mai világban teljesen normális,rengetegen vannak ezzel így.A többi meg majd jön,csak nyitni kell mások felé. Ha majd lesz hosszabb kapcsolatod,akkor talán ketten tudtok gyűjteni lakásra.

Sok sikert.

2021. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na, a 26 éves kérdése itt is. Holnap végre ugye dolgozol már? Nem lesz végre időd teleirni az egész oldalt a kérdéseiddel! 😁
2021. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Kedves" ötös, nem írom tele az egész oldalt kérdéseimmel.

Te csak kötekedni jársz ide ?

Nem értem ha ennyire zavar, miért kommentelsz ide miért nem mész egyszerűen tovább, ez egy kérdező oldal kérdésekre...

2021. febr. 14. 17:07
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Képezd magad! Csinálj gyereket olyasvalakinek, akivel fel is tudod nevelni. Amig nincs gyereked, nem vagy férfi:) Nem piszkálásképpen, de tényleg olyan motivációt ad, amit el sem tudsz képzelni.
2021. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem kezd el magad fejleszteni, például sportolj hetente 3-4 alkalommal, kezdj bele egy új nyelv tanulásába ha van kedved, érdeklődésed iránta, akár a munkahelyedhez kapcsolódóan is elvégezhetnél valamilyen továbbképzést (ha van rá lehetősèg)....stb. Az a lényeg, hogy legyenek céljaid és önmagadért csinálj mindent. Hidd el később jönni fognak maguktól a barátok és a barátnő is, de ne ülj tétlenül. A dolgokkal pedig egyáltalán nem vagy lemaradva, az igaz barátoknak nem ezek a tárgyi dolgok fognak számítani, ők önmagadért fognak szeretni. Az sokkal inkább fontosabb, hogy legyen egy magabiztos, barátságos megjelenésed, ápolt külsőd és legyél érdeklődő új ismeretek/ dolgok iránt, valamint legyenek céljaid az életben. Az igazi nők sem a kocsidat, lakásodat fogják nézni. Ha tetszik egy lány/ nő ne félj elhívni egy találkozóra/randira (sokan félnek és így soha nem lesz semmi köztük), bátran kezdeményezz (hiszen te vagy a férfi), ha meg visszautasítanak lépj tovább. Esetleg könyveket is olvashatnál abban a témában, hogy hogyan ismerkedj, szerezz új barátokat és hogyan fejleszd önmagadat. További sok sikert kívánok! :)
2021. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tartalmas választ 8-as.


A sportot már elkezdtem, edzőterembe kezdtem el újra járni, aztán három napra rá jött a korona féle bezárás (remélem nem miattam zárt be az összes terem :DD ), ezt szándékozom újra folytatni amint újra nyitnak.


Cél igazából megvan, a szakmai fejlődés és az hogy legyen idővel saját lakásom, jelenleg ez a kettő van a szemem előtt, ezekért teszek is apróbb lépéseket egy ideje, bízom benne kifognak fizetődni.


Esetleg tudnál hasznos könyveket ajánlani ismerkedés, önfejlesztés témában ?

Ezekben valóban sokat kellene fejlődnöm úgy érzem.

2021. febr. 14. 18:40
 10/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. 8-as tényleg nagyon jót írt. Nekem a legjobb módszer ami bevált,az egy jól felépített napi rutin. Először csak az ágyam megcsinálásával kezdtem,majd szépen fokozatosan tovább léptem pl.: időben lefekszem,mert este már úgyse tudsz nagyon hasznos dolgot csinálni(ha csak nem társasággal töltöd az időt),szóval egy órával korábban keltem fel,és vagy olvastam az idő alatt,vagy lementem kocogni egyet.

Meg több vizet iszok azóta. Jobban is érzem magam azóta,magabiztosabbnak is.

2021. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!