Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tizmillió forintért , eltőlten...

Szalay. Imre kérdése:

Tizmillió forintért , eltőltenél egy éjszakát egy erdőben egy helyiségben egy holtesttel ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Annyiért még kártyázok is vele.
2021. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Na de ha helyiségben, akkor nem mindegy, hogy erdő van-e?
2021. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Lökd a lóvét, holttestet már intéztem.
2021. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Én ingyen is megtenném. Ha nincs szaga, akkor meg egyaltalán nem is zavarna.
2021. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
10 rugóért megteszem
2021. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem egészen erre gondolsz, de én már tévedtem el erdőben, éjszakára se találtam ki. Viszont az erdőben találtam egy irgalmatlan régi temetőt. Régen elhagyott sírok voltak, kb 10 darab, kőkeresztekkel. Én ott dőltem le aludni, gondoltam itt senki nem fog csesztetni. Ha úgy nézzük az is hasonló, de vágom, hogy nem így érted. Amúgy 10 milla? Elcsacsognék neki reggelig bármikor.
2021. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Még egymillióért is.
2021. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok a sorból kilógni, de 10 millióért nem tennék ilyet. Eleve miért kéne tiz milliót adni egy ilyenért? Hülyeségnek tűnik, de lehet valakivel megbeszélném, hogy kisebb összegért csinálja meg helyettem:)
2021. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna , hogy ilyen sok racionális , bátor ember van . Nekem egy holttest egy ijesztő, misztikus, ésnem utolsósórba nem szép látvány. Nem beszélve az évezredek óta létező félelemtő a valós vagy nem valos szellemektöl , Egyébbként elég a félelem , a félelem , megől.
2021. febr. 16. 10:59
 10/15 anonim ***** válasza:

Simán megtenném!

Nem mennék a holttest közvetlen közelébe, nehogy valamilyen fertőzést kapjak tőle, ha pedig nagyon ronda látvány, hát nem néznék oda.

A szellemekben nem hiszek.

Éjszaka különben is alszok, addig pedig úgysem foglalkozok a hullával.

Egy éjszaka alatt ritkán kereshet az ember ilyen sok pénzt.

Én élnék a lehetőséggel.

2021. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!