Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most jelen pillanatban igy...

Most jelen pillanatban igy írok ha odafigyellek rá, de 1 2 éve sokkal csúnyábban írtam nem írtam akkor ilyen nagyba hanem kicsibe és sokkal olvashatattlanabb volt és nem hagy már ez a téma nyugodni ezért megkérdezem aki diszgráfiás az kérem mondja ?

Figyelt kérdés

Már meg hogy lehetek diszgráfiás vagy csak fejleszem az írásomat, mert görcsösen fogtam a ceruzát régen de most vissza szoktattam magam a rendesre ez nem probléma?

[link]


2021. febr. 16. 12:51
 1/1 anonim válasza:
Ha diszgráfiás lennél a betűket is összekevernéd a szavakban. Ha csak a külalakkal van baj az a finom motorikával van összefüggésben, amit könnyű fejleszteni gyakorlással. Illetve a külalak tükrözi az aktuális érzelmeiket is...
2021. febr. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!