Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi lehet velem a...

Szerintetek mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés
Mindenkivel jóban vagyok, közvetlen barátságos, de csak egy bizonyos pontig, onnantól senkit, de senkit nem engedek közel? Nincs se igaz barátnőm,se barátom, se kapcsolatom. Lány vagyok. Biztos bennem van valami,de mi?
2021. febr. 25. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy senkit sem engedsz közel magadhoz. Megválaszoltad a kérdést.
2021. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De miért nem? Ez volt a kérdés!
2021. febr. 25. 16:38
 3/15 anonim ***** válasza:
És azt mi honnan tudjuk? Nem ismerünk.
2021. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vágynál szorosabb kapcsolatokra? Szükséged lenne rájuk?
2021. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, igen, mindig szerettem volna barátnőt is, meg szerelmi kapcsolatot is.


3-as, igen értem, de én se tudok rájönni, én se ismerem magam...

2021. febr. 25. 16:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg fordulj pszichológushoz!
2021. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Voltam, de ...
2021. febr. 25. 16:53
 8/15 anonim ***** válasza:
De? Mi ez a szokas, hogy nem fejezzuk be a mondatot?
2021. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És, ha ezt részletesen fejben végig játszod, hogy milyen lenne egy szoros barátság, hogyan képzelnéd el benne magad, a másikat. Végig gondolnád, hogy hogyan alakulna ki. Milyen feltételekkel, eseményekkel. Ezt, ha így átgondolod és összehasonlítod a valósággal, akkor hol nem egyeznek?
2021. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Olyan szokás, hogy nem akarok rosszat írni! Egy semmi volt, sokáig jártam, borzasztó sokat költöttem, csak fizettem,fizettem és fizettem, egy alkalom 12000Ft volt, több mint 2 évig hetente 1* voltam, és az az eredmény, hogy most itt kérdezem, hátha valaki józan parasztésszel tudja a frankót, mert a pszichológus sajnos még pénzért sem tudta. Pedig ha kiszámolod nem sajnáltam a pénzt.
2021. febr. 25. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!