Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy a párommal van...

Normális, hogy a párommal van egy plüss nyulunk, akit saját gyerekünként kezelünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval a páromnak (32f) és nekem(25l) van egy plüssnyulunk, akivel szinte egész nap játszunk és úgy teszünk, mintha a saját gyerekünk lenne. Úgy csinálunk mintha beszélni is tudna, beszélgetünk vele, reggelente köszönünk neki. Esténként pedig odarakjuk magunk mellé tévézni. Teljesen kötődünk hozzá mindketten és nagyon szeretjük. Ez nem vicc, normális ez?



2021. febr. 28. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon betegek vagytok.
2021. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
77%
Persze, mindenkinek kell egy nyunyóka :)
2021. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Azt kifelejtettem, hogy ez még mindig jobb, mintha szaporodnátok. Kérlek, ne tegyétek!
2021. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

gyakorolgattok poénból,mert infantilisek vagytok ahhoz,hogy elmond neki

-figyelj baba! szeretlek téged és téged képzellek el a gyermekem anyjának,akit mindennél jobban akarok, mit mondasz rá? pottyantasz nekem egyet életem? kacsint

ennyi az egész.

2021. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Addig még normális míg nem szoptatjátok 2 óránként.
2021. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem normális.
2021. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2%

Még mindig jobb mintha szaporodnának.. Ahham..

A putris more aki facebookon tarhál, mert egy zsömlére sincs pénze de már a 8.puja ott van benne az teljesen normális, értékes ember. Az olyat nem lehet leszólni,mert a gyerek ajándék, nem ételen nő fel hanem csak szeretet kell neki.

Vagy ha 20 évesen 0 tőkével csokra fial valaki az bezzeg normális.

2021. márc. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Na ilyen kérdést ne tegyél fel Gyakorira, mert kapásból megkapod, hogy baj van a toronyban. Tesómnak 32 éves nő létére plüss macskája van, akivel együtt alszik, néha beszél hozzá, néha beszélteti. Én 2 plüssel alszom együtt, 28 éves nő létemre. Ezzel nincs gond. De! Van egy épeszű határ. Ha 0-24ben megszemélyesítitek a plüsst, akkor ott valami nagyon hiányzik mindkettőtöknek. Nem írom, hogy csináljatok gyereket, de a plüss helyett inkább gondolkozzatok el kutya vagy macska, esetleg valódi nyuszi tartásán.
2021. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon beteges ha egész nap játszotok vele, beszéltek hozzá, tv-t is együtt nézitek. Ez az oltári beteges baromság tuti tőled ered, a párod meg csak részt vesz benne, de amint be lép az életébe egy nő, téged hagyni fog.
2021. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Hát nézd, elég határeset. Nem hinném, hogy ez kifejezetten normális, de végülis senkinek sem árt.
2021. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!