Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éljek egyedül?

Hogyan éljek egyedül?

Figyelt kérdés

29 éves lány vagyok 16 éve együtt voltam a párommal aki váratlanul meghalt.

Eddig 4 órába (minimálbér) dolgoztam mert az egészségem nem túl jó.

Elég sok adósság maradt rám.

A munkahelyem áprilistól 8 órában alkalmaz de a sok részletfizetés miatt is elég bizonytalan az albérlet.

Senkim nincs se család se igazi barátok.

Mit lehet tenni ilyenkor?


2021. febr. 28. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb munkahely kell, esetleg valami side hustle, amiből tudsz valamennyi plusz pénzt keresni. Esetleg kimenni külföldre, így gyorsabban be is fizetheted a hitelt, majd vissza, amikor a tied a lakás. Én ezt tenném, de nálad kérdéses a nyelvtudás.
2021. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos fiatalon az volt a legfontosabb hogy dolgozzak így 12 osztály után ott is hagytam az iskolát.

Nagyon kezdő szinten vagyok az angolal.

2021. márc. 1. 04:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igy nem tudok segiteni, mert ez hatalmas butasag volt, aminek most megiszod a levet.
2021. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szomorú az ilyen eset. A legkézenfekvőbb hogy a testedből élj meg. Az talán a legegyszerűbb út. Nem biztos hogy érettségi nélkül és eladói képzettség nélkül (ahhoz OKJ-n is kellett érettségi) mondjuk felvennének boltba.


Egyérettségit esti iskolában le kéne rakni. Mert a legtöbb szakmához ez kell szerintem. De ha nem akkor is kell valami szakképesítés. Vagy elmész gyári melósnak ha van gyár, de ott is csak a napi megélhetésed lesz meg.


Vagy ha kihúzod valameddig akkor összajössz valaki mással. Két fizuból meglesztek majd. Kivéve ha rosszul választasz és rossz emberrel állsz össze.


Ha nem nézel ki rosszul akkor a puncs.hu-n lehet h találsz magadnak egy eltartót és akkor csak hozzá fogsz kötődni.


Sajna nem tudok jobb tanácsot adni mert a mai világban szakma és érettségi nélkül kevés esélyed van, főleg ha adósságod is van...

Ha férfi lennél akkor még ilyen lehetőségeid se lennének. Most amúgyis válság jön hála a kormánynak... Vagy tényleg megpróbálod a külföldi melót. Végülis semmi nem köt ide. Talán külföldön is sokkal több lehetőséged lesz mint idehaza...


Ha akarsz bármiről beszélgetni vagy többet mesélni magadról vagy a körülményeidről akkor írhatsz privátot. Sokszor akkor is sikerül megkönnyebbülni és tisztábban látni ha valakinek elmondod a dolgokat amik nyomasztanak. Van h nem a tanács hanem az elmesélés ad új tippet és magadtól jössz rá...

2021. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!