Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én értettem gyerekkorotok...

Csak én értettem gyerekkorotokban, hogy százezer egy év?

Figyelt kérdés
Az Aladinban vár ezer egy éj helyett, h 100001 év. Nem is értettem mondjuk, hogy hogy jön ez ide.

2021. márc. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én perpillanat a kérdésedet sem értem.
2021. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb kérdések » Önismereti kérdések kategóriában, szerintem igen.
2021. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisebb koromban nekem is úgy tűnt, hogy nagyon lassan telik az idő. Minél idősebb lettem, annál gyorsabbnak tűnt számomra az idő múlása. Szerintem ez így is fog folytatódni. Most 17 éves vagyok.
2021. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3

Igen, ez mindenkinél így van. Ha visszatekintesz az elmúlt évedre, az az életed tizenheted része volt, míg 50 éves korodban egy év csak az ötvened része az életednek.

2021. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én úgy értettem, hogyvan az aladinból az a dal, amit én úgy hallottam, hogy százezeregy év vár ezer egy éj helyett.
2021. márc. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!