Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor miért nincsen senkiné...

Ilyenkor miért nincsen senkinél gázspray vagy gázpisztoly?

Figyelt kérdés

[link]

Istenem,egy gázspray kerül 2-3 ezer forintba,vagy gázpisztoly 25 ezerbe(+5 ezer töltényel meg engedélyel)..

Meg amúgy miért nem fogják le a emberek a ilyen mocskokat?



#önvédelem,fegyver,balhé,veszekedés,bunyó,verekedés.
2021. márc. 4. 03:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom mindenki sejti,hogy kik azok akik mindig kést hordanak maguknál.Én ezért nem kötözködök velük,mert a veréstől nem félek,azt kaptam már eleget,viszont az már húzósabb ha meg is késelnek.
2021. márc. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kik hordanak kést?
2021. márc. 4. 04:39
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
2.:Na kik?
2021. márc. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
szabad a gazda,kik?
2021. márc. 4. 04:44
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
4.:Nem szabad.És ne fárassz az értetlenkedéseddel tovább,mert unalmas.Köszönöm!
2021. márc. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A roma kisebbségi állampolgár honfitársainkra gondolhatott az egyes,nem is tudom miért.
2021. márc. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
6.:Talált.Süllyedt.
2021. márc. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
29%
Azèrt mert az emberek nagy része a média hatására is fegyver ellenesek, önvédelem ellenesek, gyávák... Meg a média is butít. Hazakisérő telefon, meg támadás jelző app, meg önvédelmi síp. 😂😂😂Jah meg hívd a 112t 😂 bármilyen 1000ftos gázsprayval ezek a dolgok megelőzhetőek lennének. Viszont az átlag nézi a tv-t és ott a "szakértő" azt mondja hogy nehogy fegyvert vegyünk meg nehogy megvédjük magunkat inkább hívjuk fel a 112t meg húzzuk meg a vészféket.
2021. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
Előrántja a kését, és megszúrja, talán észre sem veszed. Vagy ha igen, odarohansz (ha tudsz), és lefújod a zárt buszon gázspray-vel, véres késsel a kezében? Szerinted mit csinálna? Te hogy bírnád a gázspray-t? A gázpisztoly meg nevetséges gondolat, szerintem utcán nem is hordhatsz magaddal.
2021. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

De azért szemtől szembe gyorsabbak a reflexeid,és 2 másodperces van hogy elő ved és arcon fújd.

Gázpisztoly miért nevetséges?Amúgy 2004 óta szabadon vehető és lehet engedélyt venni.

2021. márc. 4. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!